dvr cihazı pcden izleme sorunu

ergin8520

Üye
campro 404 marka cihaz aldım bilgisayardan izleme sorunu yaşıyorum 80 - 9600 - 9000 - 15961 portlarını açma işlemi yapıyorum sabit ip aldım bağlantı hatası diye hata veriyor yardım edermisiniz

oncelıkle kameraları ızlemek ıcın kullandıgın bılgısayar dvr ıle aynı modemden mı ınternete cıkıyor? cvp evet ise;
oncelıkle cıhazın network confıgrasyon ayarlarının dogru yapıldıgından emın olmamız lazım
ve eternet kablosu takıldıkdan sonra rj45 soketının uzerınde bulunan ledlerın yandıgından emın olalım kı haberlesdıgını anlayalım
daha sonra cıhazı fabrıka ayarlarına alalım cunku ; cıhazda duplex veya halflex verı aktarım protokollerı olabılır bunlar yanlıs yapılandırılmıssa cıhaz haberlesse bıle vıdeonun netten seyredılmesıne ızın vermez yada donuk donuk goruntu verır
fabrıka ayarlarına aldıkdan sonra;
cıhazın network confıgrasyon ( ınternet ayarları) bolumune gırınız
ve dchp secenegını etkınlestırınız ! dchp yı etkınlestırmemızın sebebı modemınızın marka ve modelı bılmedıgım ıcındır
cıhazın otomatık olarak ıp alacakdır almıs oldugu ıp atıyorum: 192.168.(0....255).(0...255) olacakdır yanı (192.168.2.100 olabılır )
cıhazın bulundugu ağa sızınde bılgısayarınız dahil ıse almıs oldugu ıp numarasını yanı 192... ıle baslayanı yazacaksınız (%98 baglanırsınız)
egerkı dısardan ızleyeceksenız modem uzerınden gereklı port yonlendırmelerını yapıp ;
What Is My IP Address? Lookup IP, Hide IP, Change IP, Trace IP and more... adresınden ıp numarasını ogrenıp uzakdan ızleme yapabılırsınız
egerkı cepden ızlemek ıstıyorsanız neyse bunu ıstersenız anlatırım :):):):):):)

aztech dsl605ew modemim sabit ip giriyordum cihaza bağlanmaya çalıştığım zaman yine sabit ip giriyorum port açma gibi işlemleri yapmaya çalıştım bağlanmadı yine nerde yanlış yapıyorum acaba

aynı modeme bağlı dvr ile pc aztech dsl605ew modemim sabit ip giriyordum cihaza bağlanmaya çalıştığım zaman yine sabit ip giriyorum port açma gibi işlemleri yapmaya çalıştım bağlanmadı yine nerde yanlış yapıyorum acaba

merhaba dün yardımıma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim , dvr cihazı pcyeden izleme uzaktan kurulum cepten izleme gibi yardımcı olurmusun hakkınıda veririm istersen

ekledim ........................................

selamun aleykum

COD3RS dostum bana ozelden mail adresini gonderebilirmisin şu cepten dvr cihazindaki goruntuleri izleme hakkinda bir kaç soru soracaktim

CoD3Rs
YARDIMLARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EMEĞİNE SAĞLIK

Forum istatistikleri

Konular
128,350
Kullanıcılar
450,201
Son üye
fredyss1

Yeni konular

Geri