Duyarsız Kalmayalım Herkesten Bir defa OKUMASINI ARZ EDİYORUM.

Değerli ustalarım Herkese selamun aleyküm hayırlı geceler...

Eminim ki her okuyan böyle bir konuya el atmak isteyecektir ama kimin gönlünden ne koparsa artık ;)

Bir okul var bu okula elektrik malzemesi temin etmeye çalışıyoruz...

Aslında Öğrenci kardeşlerimizin arkadaşlarımızın daha iyi eğitim almalarını daha ileri teknolojiler ile tanışmalarını sağlamak amacı ile Böyle bir çalışmaya ihtiyaç duyduk Elbette bu okuldaki öğretim görevlisi hocalarımızın da öğrencileri için gösterdiği çabalar sonucu konu oluştu...

Değerli ustalarım sözünü ettiğim okul bir MYO.

Elimizde olan kullanım fazlası hatta arızalı sürücüler bile olur Markası modeli fark etmez...

Ben kendi bilgisayarımda bulabildiğim her ürünün kullanma kılavuzunun çıktısını alıp ürün ile birlikte yerine teslim edeceğim Allah izin verirse Elbette bunun yanında ürün sürücü gibi elemanların teminini de yapacağım.

Arkadaşlar bu amaç doğrultusunda söylediğim gibi markası modeli fark etmez Sürü ( hız kontrol ) olur.

PID kontrol röleleri olur. Isı ayarına göre çalışan termostat olur dijital termostatlar olur.

Termik olur kontaktör olur röle olur motor koruma şalteri olur Hidrolik pistonlar valfler selenoidler olur Çıkma plc olur işe yaramayan operatör panel vs vs....

Kimsenin bütçesine zarar vermeyeceğimiz ama öğrenci kardeşlerimizin de artık klasik derslerden kurtulup daha fazla endüstri malzemesi ile tanışabileceği ürünleri okulumuza armağan ederek öğrenci arkadaşlarımızın derslerine katkıda bulunacak bir proje yürütmek istiyoruz.

Malum biz öğrenci iken bu aletlerin hiç bir tanesi ile tanışamadık ve halen bir yere varacağız diye gece gündüz o açığı kapatmaya çalışıyoruz...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri