dsc p585 pır sorunu

destans

Üye
işyerimizde dsc pc585 alarmımız var fakat yeni taşındığımız yerde içeri fare kedi girebiliyor gece olur olmaz ötüyor (mahalleli sonunda dövecek bizi :) )
pır dedektörlerinin içinde hassasiyet ayarı var yarıya getirdim yine öttü başka ne yapabilirim

birde alarm durumunda telefon tanımlamalarını değitirmek istiyorum hani şu 301-303 bölümüne tanıtılan kısımlar nasıl yapılır teşekkürler

arkadaşım pet seri pır takıcaksın (hayvan görmeyen) mesleğe yeni başlayan arkadaşlar direkt olarak ısı ve ışık kaynaklarına yakın konumda pır takıyor buda yanıltıcı alarm gelmesine neden oluyor
telefon arama ile ilgili olarak panelin köminikatörünü mü kullanmak istiyorsun anladığım kadarı ile

evet zaten hali hazırda arıyor ben telefonları değiştireceğim sadece

ilk olarak dedektör ayarını anlatayım arkadaşında dediği gibi ilk etapta dedektörün montajının yapıldığı yere dikkat etmek gerekiyor eğer montaj yerinden eminseniz benim sorunum haşere diyorsanız dedektörü sökün içerisindeki beyaz lazer yansıtıcıya beyaz etiket yapıştırın tabii el alt kısımlarına yani yeri görmesini engelle bu sıfır dedektörlerin içinden çıkar zaten yani standart kullanılan bir tekniktir

telefon girme olayına gelince komut satırı şeklinde yazıyorum

müh.şifresi (85555) - 301 - telefon no - ##

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri