dop as 38bstd program yükleme sorunu

ferruh2k

Üye
slm arkadaşlar elimde deltanın dop as 38bstd paneli var.bu panele program yükleme yapamıyorum.usb ile içerisindeki programı alıyorum.usb ile başka program atmaya çalıştığımda ^file not encrypt ^' yazıyor.programı usb ye atarken harici memori data olarak ta dönüştürüyorum.yinede olmuyor

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
zannetmiyorum .hmı deki versiyon 1.05.85 .bunun screen editöründe yeni programı yapıp.harici data dönüştür diyerek usb nin içine atıyorum.burada zaten şifre iptal.fakat yine bu hatayı veriyor....

Merhaba,

WindowsXP çalıştıran bir bilgisayardan ScreenEditor 1.05.86 ile USB printer kablosu ile program yükleyip çekmeyi deneyin.

İyi çalışmalar.

sn imdatas teşekkürler,bu kablo ile yeni yazılım yükleyebildim.birkaç farklı işlemler gerekiyor,sreen editör açıkken yazılım güncelleme yapılması ve bununla beraber ekran da settings teki konfigrasyon menüsüne usb commodd yazısı geliyor.bunuda 1 yapınca yazılımı yükleyebildim,,,,,

Forum istatistikleri

Konular
128,384
Kullanıcılar
450,270
Son üye
beratasd

Yeni konular

Geri