Diyot

https://www.google.com/search?client=opera&q=45e60&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8
burada olan siteler var, aşağı yukarı hepsinden alış veriş yaptım. güvenebilirsin.
Kusura bakmayın son bir soru daha sorayım bu diyot tan 6 adet bağlı 5 inde problem yok şu an için hepsini değiştirmem mi gerekiyor yoksa patlayani değiştirmem kafi mi ve bunun bir tık yukarısıni taksam hangi diyot tavsiye edersiniz ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

Kusura bakmayın son bir soru daha sorayım bu diyot tan 6 adet bağlı 5 inde problem yok şu an için hepsini değiştirmem mi gerekiyor yoksa patlayani değiştirmem kafi mi ve bunun bir tık yukarısıni taksam hangi diyot tavsiye edersiniz ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
yapmaya yapmaya yerini şeklini unuttum, bir resim atarsan hatırlarım. ama elektronikte kuraldır. yeni taktığın sıfır saat yorulmuş üzerinde var olanın çalışma saatini, ne kadar yorulduğunu bilmiyorsun. o yüzden hepsini değiştirirler. ayaklarında direnç varsa onları da değiştirmeyi unutma.

yapmaya yapmaya yerini şeklini unuttum, bir resim atarsan hatırlarım. ama elektronikte kuraldır. yeni taktığın sıfır saat yorulmuş üzerinde var olanın çalışma saatini, ne kadar yorulduğunu bilmiyorsun. o yüzden hepsini değiştirirler. ayaklarında direnç varsa onları da değiştirmeyi unutma.
Teşekkür ederim yarın size resim Atacagim

Teşekkür ederim yarın size resim Atacagim
Yeri burası diyotlarin bu şekilde ayni diyot patlıyor hep bu ikinci

Ekli dosyalar

• IMG_20230914_084811_553.jpg
    IMG_20230914_084811_553.jpg
    344.4 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20230914_084719_847.jpg
    IMG_20230914_084719_847.jpg
    234.5 KB · Görüntüleme: 12
Yeri burası diyotlarin bu şekilde ayni diyot patlıyor hep bu ikinci
ayaklardaki dirençleri de değiştir, sağlam veya değil önemli değil, sadece yorgunlar. işini garantiye al...
bir de oksidasyon yani paslanma ile küflenme ne demek bilmeyen geri zekalıların uyarılarını dikkate alma.

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,972
Son üye
Emirhan6161

Yeni konular

Geri