Diyafon tesisatı

cunter997

Üye
Öncelikle merhaba, Sizlere bir sorum var lütfen cevap verin
Tesisata giriş dersi alıyorum ama sadece zil tesisatı hakkında bilgiler aldık hocamızdan.
fakat hocamız bize kapıcılı ve kapıcısız diyafon tesisatı istemiş 4 katlı olarak kapı otomatiği ve fotoselli dış panoda istemiş ??
Sizden zaten bunu çözmenizi isteyemem zil tesisatı çizimlerim zaten var fakat bu yeni Diyafon, fotoselli dış pano nereye yerleştirilecek onu bilmiyorum.
Bunları nereye yerleştireceğimi giriş ve çıkış yerlerini yazarmısınız.
ya da elinizde eğer ufak çizim varsa da yardımcı olmuş olursunuz. Teşekkürler

Fotosel tahminin cümle kapı butonlarının karanlıkta aydınlatması içindir.Audio, simge gibi markaların şemalarını nette arastiriniz.

Fotosel tahminin cümle kapı butonlarının karanlıkta aydınlatması içindir.Audio, simge gibi markaların şemalarını nette arastiriniz.
dediğiniz gibi baktım ama konumla alakalı bulamadım yardımcı olmak isterseniz link atabilirmisiniz.

Öncelikle merhaba, Sizlere bir sorum var lütfen cevap verin
Tesisata giriş dersi alıyorum ama sadece zil tesisatı hakkında bilgiler aldık hocamızdan.
fakat hocamız bize kapıcılı ve kapıcısız diyafon tesisatı istemiş 4 katlı olarak kapı otomatiği ve fotoselli dış panoda istemiş ??
Sizden zaten bunu çözmenizi isteyemem zil tesisatı çizimlerim zaten var fakat bu yeni Diyafon, fotoselli dış pano nereye yerleştirilecek onu bilmiyorum.
Bunları nereye yerleştireceğimi giriş ve çıkış yerlerini yazarmısınız.
ya da elinizde eğer ufak çizim varsa da yardımcı olmuş olursunuz. Teşekkürler
http://www.megep.meb.gov.tr/mte_program_modul/moduller_pdf/Haberleşme Ve Bildirim Tesisatları.pdf

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri