DEWALT AKÜLÜ MATKAP ŞARJ CİHAZI

akituks

Üye
Öncelikle herkese merhaba Benim sorunum abim hediye olarak yurt dışından dewalt marka 20v li-on akülü matkap getirdi.Pillerin şarj cihazı input : 120 v ac 60hz 1.5 Amps şeklinde output : 4 amps Dc şeklinde sorum şu ki bu cihazı Türkiye'de kullanabilmek için kaç wattlık converter almam gerek. Veya başka bir yöntemi varmıdır. fotograf 5.jpgfotograf 2.jpgfotograf 3.jpgfotograf 4.jpg

Ekli dosyalar

• fotograf 1.jpg
    fotograf 1.jpg
    39.3 KB · Görüntüleme: 16
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Cihazin disinda bir voltaj secme anahtari yada ic kisminda bir jumper (kopru) soketi olabilir.Farkli bir markada daha once gormustum.

..smps adaptörler uygulanan frekansla doğrudan alakalı.

Hayır değil.
Önce doğrultur sonra kafasına göre takılır..

----
Cihaz 60W imiş , 80W 110/220 trafo işini görür.

220 ye 110 ufak bi trafo işini gorür başka birşeye gerek yok

Selamun Aleyküm
Dewalt ın(ve ya başka markanın) 220V elektriğe uygun 20V luk bu makine için olan şarz aleti de sıfır ve 2. el aranabilir. Gerekirse 20V luk şarz yerine 18 V ne kadar uygun olur incelemek lazım.
Çözüm çoktur uygun olanı seçmek gerekir.
Başarılar.

Öncelikle herkese merhaba Benim sorunum abim hediye olarak yurt dışından dewalt marka 20v li-on akülü matkap getirdi.Pillerin şarj cihazı input : 120 v ac 60hz 1.5 Amps şeklinde output : 4 amps Dc şeklinde sorum şu ki bu cihazı Türkiye'de kullanabilmek için kaç wattlık converter almam gerek. Veya başka bir yöntemi varmıdır. Ekli dosyayı görüntüle 15660Ekli dosyayı görüntüle 15662Ekli dosyayı görüntüle 15663Ekli dosyayı görüntüle 15664

yapacağın tek şey 220/18 volt 80 va gücünde bir trafo alıp esi trafonun yerine monte et hepsi bu kadar

ayrıca 60 hz olması bir şeyi değiştirmez.bazı ülkelerde 60 hz ama bizde 50 hz kullanırız.bizdeki trafolar 50 hz olarak sarılır.kolay gelsin(K.G)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Geri