Devlete ait kurumlar elektrik aboneliği

etkga

Üye
Arkadaşlar bildiğimiz gibi şahsa ait binalar tapusuyla iskanıyla dağıtım şirketine abone oluyor, peki beediye binaları atıyorum vergi daireleri, adliyeler, devlet hastaneleri, askeri bölgeler, buralarda abonelik işlemleri nasıl yapılıypr?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Arkadaşlar bildiğimiz gibi şahsa ait binalar tapusuyla iskanıyla dağıtım şirketine abone oluyor, peki beediye binaları atıyorum vergi daireleri, adliyeler, devlet hastaneleri, askeri bölgeler, buralarda abonelik işlemleri nasıl yapılıypr?
Yüksek talep gücünüz varsa kendi trafonuzdan OG abonesi olup uygun tarifeler üzerinden anlaşma yapıyorsunuz . Talep gücü düşükse dağıtım şirketi üzerinden AG abonesi olursunuz .

yani devlet kurumuda olsa proje abonelik işlemleri aynı işliyor

şimdi hatırlamıyorum, bazı kurumların kendi projelerini hazırlayıp, kendileri onay verebiliyorlar. onlar dışında diğer bütün kurumlar aynı şekilde dosya hazırlıyorlar.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri