Delta ss2 plc ile simülasyon modunda encoder okuma

Jankat

Üye
Merhaba, simülasyon modunda encoder uygulaması yapmak mümkün müdür? örnek uygulama ve pdf lerden yaptığım araştırmalara göre yapmış olduğum deneme uygulamasında çıkış alamadım. Yardımcı olabilir misiniz ?
Ekran Alıntısı.PNG

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
ladder diyagramıyla yapma şansımız yok mu ?

Merhaba, simülasyon modunda encoder uygulaması yapmak mümkün müdür? örnek uygulama ve pdf lerden yaptığım araştırmalara göre yapmış olduğum deneme uygulamasında çıkış alamadım. Yardımcı olabilir misiniz ? Ekli dosyayı görüntüle 103608
Mrb
Ld m1000... ldp m1013 dcnt c251
O ldp c251..... (set m100)
Ld m20 ..........(rst m100)
Aygıt görüntüleme formatindan d1022 regustirini çarpan değerini 2 yazıp online similasyonda gözlemleyin.
Kullandığınız sayici donanımsal sayici olup enkoderin a fazi ve b fazini ,cpu nün x0,x1 dijital girişlerine doğru bagladiginizi farz ederek yazıyorum .

Mrb
Ld m1000... ldp m1013 dcnt c251
O ldp c251..... (set m100)
Ld m20 ..........(rst m100)
Aygıt görüntüleme formatindan d1022 regustirini çarpan değerini 2 yazıp online similasyonda gözlemleyin.
Kullandığınız sayici donanımsal sayici olup enkoderin a fazi ve b fazini ,cpu nün x0,x1 dijital girişlerine doğru bagladiginizi farz ederek yazıyorum .
teşekkür ederim çok sağolun

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri