Delta PLC Videoları

tadesss

Üye
Merhabalar, bu başlık altında kendi çektiğim videoları paylaşmaya çalışacağım.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Öncelikle çabalarınız ve emeğiniz için teşekkür ederim. Nette temel kullanımla ilgili bşrçok video bulunmakta benim naçizane fikrim standart temel konular değilde daha ileri seviye örnekler ve anlatımlar yaparsanız daha faydalı olacaktır. Örneğin PID ugulaması,sıcaklık okuma,modbus haberleşme,kablosuz bağlantı,mail yollama,HMI Macroların kullanımı, HMI 32bit reçete oluşturma v.s gibi.

Öncelikle çabalarınız ve emeğiniz için teşekkür ederim. Nette temel kullanımla ilgili bşrçok video bulunmakta benim naçizane fikrim standart temel konular değilde daha ileri seviye örnekler ve anlatımlar yaparsanız daha faydalı olacaktır. Örneğin PID ugulaması,sıcaklık okuma,modbus haberleşme,kablosuz bağlantı,mail yollama,HMI Macroların kullanımı, HMI 32bit reçete oluşturma v.s gibi.
Temelden başladım video çekimine. İnşallah sizin bahsettiğiniz konular da gelir. Ama şu an için bahsettiğiniz konuların çoğu mümkün değil malesef.

Temelden başladım video çekimine. İnşallah sizin bahsettiğiniz konular da gelir. Ama şu an için bahsettiğiniz konuların çoğu mümkün değil malesef.
O zaman imknalar dahilinde en iyisinin olması dileğiyle kolay gelsin.

İmkanınız varsa ISPsoft kullanmanızı öneririm hem daha güncel bir program ve daha işlevsel ayrıyetten TİAportal kullanan arkadaşlarada kolaylık olacaktır adapte olmaları yönünden

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri