Danone Süt ürünleri A.Ş ye Elektrik Bakım Formeni" arıyoruz.

Arkadaşlar Danone uluslararası kurumsal bir şirket.
- Sütlü ürünlerde dünya birincisi: 18 ülkede (Türkiye dahil) 50 fabrikası var.
- Şişe suyunda dünya ikincisi: 13 ülkede (Türkiye dahil) 97 fabrikası var. – Bisküvi ve tahıllı kahvaltı ürünlerinde dünya ikincisi: 21 ülkede 53 fabrikası var.

Ben 12. yılımı dolduruyorum ve şuana kadar maddiyatı sebep gösterip işten ayrılan kimse bilmiyorum.

danone iyi firma die biliyorum orda teknik deparatman bünyesinde yeni başlayan biri nekadar alıyor bilgisi olna varmı otamasyon2000 senin maaş durumları hakkında bi bilgin vardır yardımcı olursanız sevinirim ....

valla herkes istediği özelliiği yazıyoda fabrikaya gidfince 750 tl maaş çekiyolar hem herşey istiyolar hemde deneme süresi falan filan cart curt derken günler gelip geçiyo....:(

aynen katılıyorum yazdıklarınıza,görüşmeye gidince işler değişiyor..

sayın ilan sahibi ben bu fab. bulunduğu ilçede yaşıorum 2 kezde başvuruda bulundum görüşme imkanım dahi olmadı,anlamadığım 8 yılır bu işin içinde elk. tekns. olarak çalışan ve halada çalışıor olan biriyle görüşme zahmetinde bulunmayan yetkilileriniz nsl bi formen arıo anlamadım doğrusu,birazda açarmısınız lütfen:(( iii çalışmalar...

sayın ilan sahibi ben bu fab. bulunduğu ilçede yaşıorum 2 kezde başvuruda bulundum görüşme imkanım dahi olmadı,anlamadığım 8 yılır bu işin içinde elk. tekns. olarak çalışan ve halada çalışıor olan biriyle görüşme zahmetinde bulunmayan yetkilileriniz nsl bi formen arıo anlamadım doğrusu,birazda açarmısınız lütfen:(( iii çalışmalar...

Sayın crixx, aranılan özellikleri taşıyorsanız İK tarafından görüşme için size dönülş yapılır. Uzun süre önce başvuru yaptıysanız, yinelemnizi tavsiye ederim.Teknisyen olarak çalışıtığınızı söylüyorsunuz,ilanda formen arandığı belirtiliyor. Daha önce ekip yönetmiş olmamanızın görüşme talebinde bulunulmamasında etkisi olabilir.

Sayın kontrolkalemi forum üye ve yöneticileri,
İlana yeterli sayıda başvuru yapıldığından, başvurular durdurulup görüşmelere başlanmıştır.

İlgilenen herkeze teşekkürler.

Form yetkilisi arkadaşlar ilanı kaldırabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,605
Kullanıcılar
450,607
Son üye
Xuxi

Yeni konular

Geri