Daire içi sigorta dağılımı sorunu

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Teşekkür ederim, röle siparişimi gece vermiştim. Siemens 1x40A 30mA aldım. Faz giriş çıkışı solda panodaki sigortaların sağına takıcam.

Onu biliyordum merak ettiğim şey bahsettiğim kabloların ne olabileceği ?
Kardes ben ne bileyim gormeden. Lambalara giden anahtar cikis kablolari olabilur bosa dusmus birbirine baglanmistir notr kablosu olabilir....

Kardes ben ne bileyim gormeden. Lambalara giden anahtar cikis kablolari olabilur bosa dusmus birbirine baglanmistir notr kablosu olabilir....
Kusura bakmayın bu konuda bir şeyler yazabildiğinize göre bilgili olduğunuzu düşünerek sordum size. Zaten görmeden ne olduğunu söyleyemezsiniz ki ben de ne olabilir yazdım ve benim uygulayıp öğrenebileceğim bir yöntem önerirsiniz diye düşünmüştüm. Teşekkür ederim yine de.

Taktığım sigortalarda bir haftadır sıkıntı çıkmadı. Kaçak akım rölesi de geldi onu da bağladım, sigorta kutusundaki birbirine bantlanmış siyah ve kırmızı kablolar nötrmüş bunu da kendim buldum. Birbirine bantlanmış siyah ve mavi olan da girişteki aydınlatmanın faz hattıymış. Şuan bir sorun görünmüyor. Cevap yazıp bilgi vermeye çalışan herkese teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…