Düşük Emme Basıncı

her şeye nane olma gerekirse veririz cevap işine bak

txv kontrolünü atlamışız zamanında . 1 tl koyarak TXV yi açtırdık ve çalıştı. sonrasında orjinal sporland txv değişimi yaparak cihazı çalıştırmıştık.

Buyurun sahne sizin. Kim alikoydu. Bu güne kadar neredeydiniz? Biz sordugugumuzda cevap alamadık üstünden 10 kusur yıl geçmiş sen salça olma düzgün konuş.

hem konuda yardim etmeye calismisiz hemde azar isitiyoruz. Bir kaşıntın var galiba.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
baba ben olaydan bişi anlamadım.
hoş kompresörden heç bişi anlamam zaten chillerden bildiğim havayı iklimlendirdiği hepsi o .
konu 2012 demi olmuş ne olmuş sanki değilmi?

baba ben olaydan bişi anlamadım.
hoş kompresörden heç bişi anlamam zaten chillerden bildiğim havayı iklimlendirdiği hepsi o .
konu 2012 demi olmuş ne olmuş sanki değilmi?

Arkadaşa zamanında yardımcı olmaya çalıştık şimdide gelmiş ahkam kesiyor. Birde nane olma işine bak diyor.

Arkadaşa zamanında yardımcı olmaya çalıştık şimdide gelmiş ahkam kesiyor. Birde nane olma işine bak diyor.
hocam anladımki insanın var olma ve kabul görme kaygısı buyuk bir bir kaygı. bunu piskoloji kitabı okuyarak anlamak lazım . evet anladım şimdi mesele teknik konu değil bu satten sonra piskolojinin konusu
hiç bir tıbbi foruma yada piskolojik forumada üye değilimki . sorayım .
acaba depremden sonra gittiğimiz piskolog var ona sorsam
desemki hocam bir konu olmuş 10 yıl geçmiş üzerinden tartışma kapanmış 10 yıl sonra gelmiş bişiler diyor bunun anlamı ne olurki diye sorsam acaba benden ekstra para istermi?

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri