Creative İnspire 5200 meraklılar baksın işinize yarayacak

etuzuner .. arkadaşım logitechten 505 watt veya 200 watt rms alabileceğini düşünüyosan hiç kafanı yorma :) en fazla 40 watt rms alabiirsin :) 0 500 watt diye okuduğun değer pmpo değeridir :) 12V 5-6 A besleme ile o gücü alamazsın zaten içindeki entegrede o gücü vermez :) bilip bilmeden yorum atıpta arkadaşlarımızın kafasını karıştırmayalım saygıLar. .

hnagisi alırım demişsiniz ama hangisinden önce "ne kadar"ı düşünmek lazım. :)

hep kafamın ustunde duran Ses sıstemının ıcını cok dusunmustum fakat acmak aklıma bıle gelmemıstı
Bunu gordugum ıyı oldu

Elinıze saglk :)

etuzuner .. arkadaşım logitechten 505 watt veya 200 watt rms alabileceğini düşünüyosan hiç kafanı yorma :) en fazla 40 watt rms alabiirsin :) 0 500 watt diye okuduğun değer pmpo değeridir :) 12V 5-6 A besleme ile o gücü alamazsın zaten içindeki entegrede o gücü vermez :) bilip bilmeden yorum atıpta arkadaşlarımızın kafasını karıştırmayalım saygıLar. .

:D Arkadaşım, çok komiksin. Neden böyle ani agresif bir tavır sergiledin, anlam veremedim. Belki karşındaki adamın bilgi seviyesi seni 5 e katlayacak düzeyde olup, dalgınlıkla pmpo yerine rms yazmış olabilir. Ne olursa olsun recep ivedik olmaya gerek yok. Hele ki bu tarz yazılarda yazarın banlandığı saygın bir sitedeysen birşeyler yazmadan önce bir kere daha düşünmen gerekiyor. Hele ki eleştirdiğin adam bölüm yöneticisi ise 2 kere düşün derim.:D

creative inspre 5200 kullanıyorum.bas calısmıyor.entegresınde sorun var sanırım.ama bulamadım o enegreyı bana yardımcı olabılırmısınız nerden temın ederım tesk

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,486
Kullanıcılar
450,460
Son üye
birelektrikçi

Yeni konular

Geri