Cofaso çizim programın satış fiyatı

afe

Üye
Arkadaşlar cofasoyu indirdim denedimde kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacaktı,

öncelikle cofasonun test sürümünde 2sayfa hazırlanabileceği yazılı ama programda herhangi bir kısıtlama göremiyorum bunun sebebi nedir.

Programın satış fiyatı hakkında bilgisi olan varmı..

Ücretli versiyonunun bu sitede yayınlanandan ne farkı var bunları merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim...

valla bende indirdim ama daha çözemedim acaba tam sürümünü mü almak lazım

Merhaba Arkadaşlar,

cofaso 6.1' in Mert Bilgi İşlem ltd ki setup'ını kullanabilirsiniz, rahatlıkla denemelerinizi yapabilirsiniz. Fakat normal de biz lisanslı müşterilerimize özel antetler, malzeme kütüphaneleri, makro çizimler ve farklı yazılımlardan import ve export özelliklerini anlatıyor ve açıyoruz. Elbette lisanslı kullanmanız projelerinize hem hız hem de detay ve kalite katacağı kesin ve sınırsız eğitim ve teknik destekten faydalanacaksınız. Sonuç olarak siteden hem yazılımı indirip kullanabilir hem de eğitim videolarını izleyebilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Mert Bilgi İşlem Ltd.

sn mert fiyat hakkında bilği verseniz.Deltanında malzeme kütüphanesi mevcutmu lisanslı proğramda.Kolay gele

Mrb,

Deltanın malzeme kütüphanesi varmı tam olarak bilmiyorum ama malzeme kütüphanemize Excel import edebiliyorsunuz, yani tedarikçiden excel formatında alıyorsunuz malzeme listesini ve import ediyorsunuz bitiyor olay.

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri