Cnc sürücü devresi ve kontrol kartı yardımı

acidmaster

Üye
Merhaba arkadaşlar.Kime danıştıysam kimden yardım istediysem herkez para istiyor.isteyebilirler kendi haklarıdır birşey diyemem ama benimde durumum ona göre.Sizden ricam cnc için unipolar step motor kontrolü yapabileceğim sürücü ve pc interface kartı şeması yada hepsi bir arada olan bir tane kart .En azından kendim yapabilirsem maliyeti düşüreceğim.Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acabaa ?

Aşağıdaki adrese bak basit kartlar var.
Yok ben lehim bile yapamam dersen elbet birilerinin elini öpeceksin.

PMinMO.com

CNC ile ilgili , forumda konular var , inceledinmi ?

bütün forumun bütün step konularını okudum.PMinmo yuda inceledim 3axis cnc devresini de inceledim ama parça listesi bulamadım 3 adet pic ve 7-8 adet mosfet den olusuyor galiba son care onu yapacagım galiba onunda tam çalışmadıgını soyluyorlar.Şansımızı deniyeceğiz.Yada birarkadaşın elini öpeceğiz :)

bütün forumun bütün step konularını okudum.PMinmo yuda inceledim 3axis cnc devresini de inceledim ama parça listesi bulamadım 3 adet pic ve 7-8 adet mosfet den olusuyor galiba son care onu yapacagım galiba onunda tam çalışmadıgını soyluyorlar.Şansımızı deniyeceğiz.Yada birarkadaşın elini öpeceğiz :)
Neden acaba...Devrede mi bir sorun varmış , yoksa yazılımda mı...
Yapmak istediğiniz şemayı gönderin bakalım...

daha başka kullanabılcegım bır ornek varmı acaba ?

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri