Cnc Lazer Isigi zayif yaniyor

Alperen&

Üye
500mw lazerli cnc makinam var ve lazer çalışırken motor hızlarını benbox yazılımı üzerinden ayarlarken lazer ışığı birden zayif yanmaya başladı ve devreden sokup Saf guc ile beslesdigimde de zayif yanıyor nedeni ne olabilir şimdiden teşekkürler.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Kabloları kontrol edin, olması gereken voltajları ölçün.

HEr şeyi yaptıysanız ve atlanan gözden kaçan ayrıntı yoksa, yeterli soğutulmadıysa veya üretimden arızalanmış veya ömrünün sonuna gelmiş olabilir.

HEr şeyi yaptıysanız ve atlanan gözden kaçan ayrıntı yoksa, yeterli soğutulmadıysa veya üretimden arızalanmış veya ömrünün sonuna gelmiş olabilir.
4 tane fan kullandım onceden de aynisi başıma geldi asiri ısınmadan kaynakliboldugunu dusunup yeniden aldim ama yine aynısı oldu. Ilk çalıştırmada 1 saat e yakin kullandım ve boyle oldu

4 tane fan kullandım onceden de aynisi başıma geldi asiri ısınmadan kaynakliboldugunu dusunup yeniden aldim ama yine aynısı oldu. Ilk çalıştırmada 1 saat e yakin kullandım ve boyle oldu
Hocam naptın sen 500mw lazer 1 saat çalışmaz 10 15 dakika bile fazla aşırı ısınma yapıyor. Büyük ihtimalle iç kısmındaki devre elemanlarından biri yanmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
128,226
Kullanıcılar
450,018
Son üye
nuranselimov93

Yeni konular

Geri