cnc kontrol ünitesi

AhmetNuri

Üye
Taşlama Tezgahında kullanmak için cnc kontrol ünitesine ihtiyacım var
ne önerirsiniz?
kullanımı ve kurulumu kolay bir cnc kontrol ünitesi arıyorum

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Sanırım satıh taşlama.Satıh tşlama için plc ve op ile yapılacak numerik kontrol yeterli olacaktır.Elimizde bulunan bir taşlama tezgahını profil taşlama tezgahına çeviriyoruz.X sabit stroklu.Z ve Y nin numerik pozizyon kontrolünü yapmak yetiyor.Makina oparetörünün kolay kullanması için de paket cnc programlarına benzer bir grafik üzerine çalışıyorum.Eksenleri 0.005 hassasiyetli optik cetveller kullanıyoruz.Y ekseni 0.75Kw lık bir asenkron motorla tahrik edilmiş.Servo motora dönderecegiz....
Acaba sizin aradıgınız cnc kontrol ünitesinin özellikleri nedir?

kusura bakmayın tatilde internetim yoktu. çift eksen interpolosyon yapıyoruz. onun için cnc kontrol ünitesi lazım. motorlar sevo ve % 1 hasasiyetle çalışıyoruz.

kusura bakmayın tatilde internetim yoktu. çift eksen interpolosyon yapıyoruz. onun için cnc kontrol ünitesi lazım. motorlar sevo ve % 1 hasasiyetle çalışıyoruz.

siemens kontrol üniteleri bu iş için uygun bize ulaşırsan yardımcı olabiliriz

****@******ltd.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler