CLASSE TLP-07

xnab

Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize şimdiden tşk ediyorum bilgilerinizi paylaştıgınız için..
Gelelim bizim meseleye işyerimde classe tlp-07 alarm sistemi var fakat yanlışlıkla baglantı ayarlarnı karıştırdım bu sistemi bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi tşkler..

Arkadaşlar öncelikle hepinize şimdiden tşk ediyorum bilgilerinizi paylaştıgınız için..
Gelelim bizim meseleye işyerimde classe tlp-07 alarm sistemi var fakat yanlışlıkla baglantı ayarlarnı karıştırdım bu sistemi bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi tşkler..

Valla o modeli hatırlayamadım...Markası nedir ..yazdığınız gibi mi ? Resim eklersen daha iyi olur ...

ARKADAŞLAR BANA ACİL HEMDE COK ACİL BAĞLANTI ŞEMASI LAZIM ELİNDE OLAN Bİ ZAHMET GÖNDERSİN
******@hotmail.com

lütfen acil yardıma ihtiyacım var

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardeş classe alarm sistwemi çok kurdum yardımcı olayım konu neydi yani alarm panelindeki sıkıntı neydi?

kardeş sıkıntı pır dedektörlerden birisi sürekli alrm verior led sürekli yanıyor sürekli hareket algılıyor elinde bağlantı şeması varsa gönderirmisin

kardeş sıkıntı pır dedektörlerden birisi sürekli alrm verior led sürekli yanıyor sürekli hareket algılıyor elinde bağlantı şeması varsa gönderirmisin

kardeş pır dedektörünün içinde hassasiyet jumpırı vardır on off konumları olması lazım üstünde bütün şeyleri algılaması için on konumuna algılama hassasiyetini düşürmek için off konumuna getirmelisin.

Ya arkadaşım benim elimde de Clas TLP 07 V2 var sorunum şu (alırım dedektörünün pırların nereye bağlanacağını bilemedim)
15433965762921716833795.jpg
15433965762921716833795.jpg

Alarm pirlarindaki n paneldeki z ye.piedaki nc paneldeki c ye.+ artiya _- wksiye.

kardeş classe alarm sistwemi çok kurdum yardımcı olayım konu neydi yani alarm panelindeki sıkıntı neydi?
Emre bey panel ve telefon arama programlamasi lazim.buradaki serbis meslektasimiz ser verip sir vermedigi ustunede 150 tl ve uzeri servis istedigi icin kimse hosnut degil.
Emre bey panel ve telefon arama programlamasi lazim.buradaki serbis meslektasimiz ser verip sir vermedigi ustunede 150 tl ve uzeri servis istedigi icin kimse hosnut degil.

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri