Pronet alarm sistemi başa bela oldu yardım

Zorla sökebilir adamlarin faturali mali ve istenildiğinde iadesi zorunludur

Bina yeni çıkan kanun geregi yenilendi duvardan sireni zorla sökerlerse oluşacak kirli görüntüyü yapmak zorunda degillermi

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba pronet alarm sistemi başa bela oldu bilginize ihtiyacım var bize ait olan dairemizde önceden kiracı oturuyordu eve pronet alarm sistemi kurdurmuş nekadar abonelik süresinde kaldı bilmiyorum ama 4 sene civarında evimizde kaldı daha sonra sağılık sorunları yüzünden taşındı sistemi söktürmemis bende yeni evlendim eve ben taşındım 2 sene oldu dün akşam zilim çaldı pronetten geldigini alarm sistemi kurdurmak istermisiniz dedi bende iyi niyetli olarak durumu şu şekilde izah ettim sizin zaten sisteminiz evimde var pasif durumda gelen kişi randevu almak istedi telefon numarımı aldı ve gitti buraya kadar sorun yok az önce şirket tarafından arandım bayan keşif yapmak için uzman göndermek istediklerini söyledi bende aslında amaçım abone olmak degil elimde olan sistemin aktif olmasını istedim duvarda şifre butonu bina duvarında duvara baglı alarm kutusu başka parça yok kablo baglantıları yok odalarda gözler yok iki parça var işe yaramıyor çöp yani eksik parçalari yenilermisiniz dedim ücretini veririm dedim beni abone yapmak için zorluyor abone olmazsanız elinizde bulunan parçalar bizim alirız dediler gerçi almalırı sorun degil bina yenı dış mondeleme oldu kutuyu sökseler bina duvarından arkasından pislik çıkıcak böyle bir hakları varmı acaba abone olmadan böyle bir durumla kaldım biraz uzun yazdım kusura bakmayın cvp larınız için şimdiden tşkler.

öncelikle geçmiş olsun hocam bu tür konularda iptla etmek istediğinizde karşınıza çıkacak olan hesabı sormanız iyi olur. pronetin adı var iş yapıyorlar ama yapıyorlar diyelim :)
Eğer bağlatmak isterseniz benim önerebileceğim bir yer var hırsız alarm sistemleri konusunda oldukça tecrübeliler ve hizmet kalitesi de iyi. Firmayı arayıp veya internet sitesinden satın alabilirsiniz ürünlerini.

Sitesi -> hemengelsin.com

Merhaba
Pronet gibi kurumsal görünen bir çok firmada kullanıcılara çok zorluk çıkartmakta aslında.
Ancak dışarıdan hizmet aldığınızda ise acaba düşünmeyeceksiniz çevrenizdeki esnafı kazandırmanız en mantıklısı bence.
Bana göre en iyi alarm sistemi paradox marka ürün kurulur ve bir arıza çıkarmadıığı için satıcı ile muhattap olmak durumunda kalmazsınız.Diyelim ki taşınacaksınız paradox alarm sistemini bilmeyen Güvenlik sistemcisi yoktur diye tahmin ederek sölyüyorum :) her hangi bir Alarm dan anlayan kişi de size yardımcı olabilir.

Sn goldsilver,adamlar hiç bir şekilde gelip cihazları sökemezler.Eğer ellerinde çıkan kiracı ile düzenlenmiş bir sözleşme varsa meseleyi aralarında hallederler.Ayrıca uzaktan alarm haber alma hizmeti veren çok çok fazla firma var.Sadece bahsi geçen firmada bu hizmet var sanılmasın diye belirttim.

Pronet in sözleşmesinde söktüğü yerlerin tatilatını yapma konusu vardır kesinlikle o yüzden söktüğü en ufak parçanın yerinin tadilatını yapmak zorunda lütfen bulaşmayın şu yahudi İsrail firmasına güzel kardeşlerim lütfen....

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri