CEP TELEFONUNA UYARI YADA MAIL YOLLUCAK

Kola takılacak veya cuzdanda taşınacak bır kart ile mesala ögrencı okulun kapısından çıktıgında veya okulun kapısından gırdıgınde velıye yada ılgılı kışıye maıl veya sms ile uyarı mesajı gıtmelı ...nasıl olur bu ...

Bunla alakalı bılgısı olan arkadaslar yazarsa sevınırım.

Bılgısayar yazılımı olacak tabı ve bu gırış çıkışarda algılayıcıda olacak ...

Devamını beklıyorum

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
bunu pasif rf id tag ve buna baglı bir kontrol unitesi ile yapabilirsiniz bu tip bir projeyi izmirde bir dersane icin ticari olarak 2004 senesinde yapmıstım halen sorunsuz sekilde calismakta ticari bir urun olmasaydi devre semaları ve kodları sizinle paylaşırdım ama malesef calistigim firma icin yapilmis bir calismadir

bunu pasif rf id tag ve buna baglı bir kontrol unitesi ile yapabilirsiniz bu tip bir projeyi izmirde bir dersane icin ticari olarak 2004 senesinde yapmıstım halen sorunsuz sekilde calismakta ticari bir urun olmasaydi devre semaları ve kodları sizinle paylaşırdım ama malesef calistigim firma icin yapilmis bir calismadir

arkadasımpekı dersanede yaptıgınız sıstem hakkında bılgı vefrebılırmısınız ..neler yapıyo özellıklerı neydı ...kolay gelsın

arkadasımpekı dersanede yaptıgınız sıstem hakkında bılgı vefrebılırmısınız ..neler yapıyo özellıklerı neydı ...kolay gelsın

dersanin girisinde bir pasif id reader bulunmakta ornek olarak hava alanı ve resmi dairelerde bulunan metal dedektorlerine benzer yada isterseniz bunu herhangi bir kılıf giydirmeden kapılarada yerlestirebilirsiniz daha sonra her ogrenci icin kredi kartı seklinde rf id tag ler verilir bu tag icinde sadece ogrenci id si degil ogrencinin adres telefon veli adı adaı soyadı gibi bircok bilgi bulunur hatta o gun girdigi sınav sonucu gibi detaylarda mevcuttur isteyen veli dersaneden satın alacagı id reader ile - ( ozamanlar = 250 TL civarinda idi ) ogrenci hakkındaki tum detayları buradan okuyabilirler sınav sonucları ogretmen fikirlerini falan filan gibi bircok detay mevcut gelelim sizin asıl sordugunuz sisteme ogrenci dersaneye giris yaptıgında ogrenci velisine bir sms gider ogrenci okula giris yaptı gibi detay istenirse sınıfa girdi cıktı bilgileride veliye sms olarak gidebilir ogrenci okuldan cıktıgındada yine veliye ogrenci okuldan cıktı bilgisi iletilir eger ogrenci servis kullanıyor ise servise bindi bilgiside veliye iletilir ...

Saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri