Cep Telefonları, tabletler, kameralar ve biten oto aküleriniz için Einhell CC-JS 8

emrahhuyuk

Üye
einhell-cc-js-8-cok-fonksiyonlu-aku-sarj-cihazi.jpg

Cep Telefonları, tabletler ve kameralar için Einhell CC-JS 8 çok amaçlı kullanıma uygun olan bir akü destek cihazını tanıtmak istiyorum. Fonksiyonel olarak kullanım imkanı sunan bu cihaz ile otomobil akülerine kadar cep telefonu, tablet ve kameraların şarjlarının bitmesi artık sorun olmaktan çıkıyor.
En yeni ürünler arasında yer alan bu cihaz ile yukarıda da bahsettiğimiz tüm cihazların batarya dolumunu yapabilecek, arabanız ile akünüzün bitmesinden dolayı yolda kalmanız durumunda bu cihaz ile motor çalıştırabilecek elektrik akımına sahip olarak akünüzün start etmesini sağlayabileceksiniz. 265x60x190 mm boyutlarında bir cihazı daima yanınızda powerbank taşır gibi taşıyabileceksiniz. Çakmaklıktan şarj edebilmeniz de ürünün diğer avantajları arasınd yer almaktadır.

Şimdi sizlere bu ürün ile ilgili genel bilgileri sunacağım.

• LED ışıklı akü durum göstergeci
  • Boş/Arızalı aküler için 12V/200A akü takviye fonksiyonu.
  • LED iş ışığı ( Sürekli, flaş ışığı ve sos sinyali)
  • Kompakt, kullanışlı akü takviyesi ve taşınabilir şarj aleti.
  • Yüksek kapasiteli 8000 mAh Li-ion polimer akü.
  • Yalıtımlı kelepçeli akü takviye kablosu ve aşırı yüklenme koruması.
  • Cep Telefonları, tabletler ve kameralar için taşınabilir güç kaynağı.
  • 5V/2A lik USB çıkışı
  • USB adaptör kablosu (mikro/mini USB) dâhil.
  • Çakmaklık soketi 12 V lık şarj kablosu dâhil.
Einhell CC-JS 8 hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için ennalbur danışma hattını arayarak sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Nereden temin edebiliriz ve araba aküsü şarj edebilirdiyorsunuz ama güç kalitesi yeterlimi kısa zamanda bozulmasın

Google arama motorunda Einhell CC-JS 8 olarak aratırsanız en üstte en uygun fiyata bulabilirsiniz. Buradan link vermem doğru olmayabilir. 0 850 304 16 93 telefon numarası ürerinden sorularınızı sorabilirsiniz. Benim bildiğim arabanızın aküsünün bitti anda çekici çağırmak, servis beklemek, akü taviye kablosu ile bir başka araçtan takviye almak gibi zahmatlere girmeden bu cihaz ile aracınızı çalıştıracak güce sahip olduğunuz ve aracınızın başka bir problemi yok ise çalışmasını sağlayacak güce sahip olduğuna değinebiliriz. Vermiş olduğum numaradan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Araba aküleri ortalama 60 amper oldukları halde starter akü oldukları için marş bastığınızda 180 , 200 amper akım verebilirler. Dikkat ettiyseniz akü kabloları çok kalın olur. 200 amper akımda ısınıp kavrulmamaları için. Bu cihaz aküyü çalıştırmak bir tarafa takviye bile yapamaz. Fakat diğer amaçlar için kullanılabilir.

Bence de bu ürün aküsü misal gece farları açık unutup boşalmış bir araca marş basmaya yeteceğini bu kabloların dayanacağını hiç sanmıyorum.

Bu cihazları kullanmayanlar bilemez :) kulanmadanda yapamaz edemez demek kolay şimdi şöyle bu tür cihazlar tahminim 5 yıldır falan bar piyasada kulanımı şöyle aküye paralel bağlıyosun cihazı 10 dakka civarı bekliyosun be aküyü marj vuracak kadar şarj ediyor marşa basmadan aküden söküyorsun bende bunun çakmaklıktan takılanı vardı akü bittiğinde çakmaklığa takıp kontağı açıyordum çakmaklığım kontağa bağlı olduğu için 10 dk civarı beklediğimde akü şarj oluyordu saygılar

VSP250s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu cihazları kullanmayanlar bilemez :) kulanmadanda yapamaz edemez demek kolay şimdi şöyle bu tür cihazlar tahminim 5 yıldır falan bar piyasada kulanımı şöyle aküye paralel bağlıyosun cihazı 10 dakka civarı bekliyosun be aküyü marj vuracak kadar şarj ediyor marşa basmadan aküden söküyorsun bende bunun çakmaklıktan takılanı vardı akü bittiğinde çakmaklığa takıp kontağı açıyordum çakmaklığım kontağa bağlı olduğu için 10 dk civarı beklediğimde akü şarj oluyordu saygılar

Ürünü kullanmadım ama joker kardeşımın demiş olduğu gibi kullanılabilir diye düşünüyorum. Bu cihazır geliştirenlerinde konuyu bu şekilde düşünmüş olabiliecekleri ihtimalinide düşünmek gerekir. Benzer bir ürün ile ilgili videoyu izlersenzi aracın nasıl start ettiğini de göreceksiniz.

Ortalama araç aküsü 60 amperdir. Bu akımı 1 saat boyunca verebileceği anlamına gelir. Toplam ortalama enerji 12x60=720 watt saat.
Bu cihazın gerilimi eğer 12 volt ise ve amperajıda 8 amper ise toplam enerjisi
12x8=96 watt saat eder.
96 watt saatlik bir akü 720 watt saat aküyü ne kadar doldurabilir ne kadar start akımı verebilir.

Ortalama araç aküsü 60 amperdir. Bu akımı 1 saat boyunca verebileceği anlamına gelir. Toplam ortalama enerji 12x60=720 watt saat.
Bu cihazın gerilimi eğer 12 volt ise ve amperajıda 8 amper ise toplam enerjisi
12x8=96 watt saat eder.
96 watt saatlik bir akü 720 watt saat aküyü ne kadar doldurabilir ne kadar start akımı verebilir.
Merhaba önceden meraktan boştayken cihazın voltajını ölçmüştüm tam hatırlamıyorum 30 - 36 volt arası bi voltaj vardı elektironik kart var içerisinde nasıl şarj ediyor bilmiyorum belki elektironik olarak darbeler gönderip aküye canlandırıyordur

Mutlaka faydası oluyordur. Fakat ancak cürmü kadar. Enerjinin korunumu yasasına göre ancak kendi enerjisini aküye transfer edebilir eğer akünün şarzı biraz eksikse yani yarım şarzlıysa bir miktar faydası olur. Hepsi o kadar.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri