Catia Electrical Design

onderytu

Üye
Catia ile "Electrical Wire Harness Design" öğrenmek istiyorum,bu konuda elinde eğitim videoları vs. yada döküman olan varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

İş için mi arıyorsun?
İş mi arıyorsun?

Catia kullanan neresi var, merak ettim şimdi.
...ve bununla ne yapıyorlar?

Yok iş için aramıyorum ben elektrik mühendisliği son sınıf öğrencisiyim ve kendimi geliştirebilmek adına bilgisayar programları öğrenmek için çabalıyorum.Birkaç iş ilanında (örneğin MBtech) Electrical Design da Catia istendiğini gördüm ondan dolayı ancak sizin daha iyi bir öneriniz varsa dinlerim.

Elektrik Design için Catia istendiğini ilk defa duyuyorum. Hangi firma istiyormuş paylaşma şansınız var mı ?

Elektrik projeleri için özelleşmiş programlar varken neden Catia, Solid vs gibi programlar tercih edilir bilmiyorum.

Eğer o bilgiyi kulaktan duyma aldıysanız - ki bence öyle olma ihtimali çok yüksek - çok da inanmamakta fayda var.

Elektrik için EPLAN ve Autocad yaygın kullanılan ve tercih edilen programlardır.

Ben "
" şu linkdeki videodan yola çıkarak böyle bir soru sordum.Verilen cevaplar için teşekkür ederim.Peki özellikle otomobil sektöründe istedikleri kablo demeti ,kablolama çizimi için temelden başlayarak öğrenebileceğim önerebileceğiniz bir kaynak,döküman var mı?

Son düzenleme:
Ben linkdeki videodan yola çıkarak böyle bir soru sordum.Verilen cevaplar için teşekkür ederim.Peki özellikle otomobil sektöründe istedikleri kablo demeti ,kablolama çizimi için temelden başlayarak öğrenebileceğim önerebileceğiniz bir kaynak,döküman var mı?

AutoCAD Electrical tutorial dokümanlarında Inventor ile otomotiv kablolaması örneği verilirdi.
Ama bu konu elektrik değil de mekanik tasarımın konusu gibi

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri