Cam otomatiğinin röle ile kontrolü hakkında yardım

Merhaba arkadaşlar 2 cam otomatik aracımın manuel arka camlarına motor bağlayarak 4 cama çevirdim, Elektronik kartlı(Devreli) 4 cam düğmesini ve tekli (yine elektronik kartlı) kullanarak roleli bir şekilde 4 cam otomatik yapılıyormuş, 8 tane role gerekiyormuş elektronikten anlayan bana bunun projesini çizebilir mi? Opel astra g kasa cam düğmesi kullanmayı düşünüyorum. İlaveten 4 cam modülü takacağım piyasada tek tek kaldıran var yine bu bazı değişikliklerle 4 camı aynı anda kaldırabiliyormuş bununla ilgili de şema çizebilir mi teşekkürler?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201001_104902_com.dmall.mfandroid.jpg
    Screenshot_20201001_104902_com.dmall.mfandroid.jpg
    145.9 KB · Görüntüleme: 29
Çizim kötü hatalar da olabilir ama bu tek cam için aynı proje ile toplam 8 röle ile 2 camı indir kaldır yapabilirsiniz imkanım kısıtlı olduğu için paintten çizdim ama biraz bilgili birisi baksa bence anlar gibi geliyor işinize yararsa ne ala yaramazsa ben çizerken eğlendim canınız sağolsun silebilirsiniz sorularınız varsa da elimden geldiğince yanıtlarım

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    33.7 KB · Görüntüleme: 46
  • Beğen
Tepkiler: huh
Çizim kötü hatalar da olabilir ama bu tek cam için aynı proje ile toplam 8 röle ile 2 camı indir kaldır yapabilirsiniz imkanım kısıtlı olduğu için paintten çizdim ama biraz bilgili birisi baksa bence anlar gibi geliyor işinize yararsa ne ala yaramazsa ben çizerken eğlendim canınız sağolsun silebilirsiniz sorularınız varsa da elimden geldiğince yanıtlarım
Soru yanlış anlaşıldı galiba 4 camı da kontrol etmek istiyorum 2 cam değil.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,605
Son üye
osaricicek

Yeni konular

Geri