buzdolabı çalışmıyor

tayfun_21

Üye
arakdaşlar r600 gazlı bı buzdolabı var ve dolabın drager e gelen baglantısı kesmışler testereyle ıkısı ayrı dırumda şu an sice bunu neden yparlar ayrıca fişe taktıgım zman motor da çalışma durumu yok hareketsız kalıyo ve dışarıı yag atıyoo sbop taraafından

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
20130807_090426.jpg20130807_090423.jpg arkadaşlar foto bu şekildee lütfen acil yardımm şimdiden tum islam aleminın bayramı kutlu olsun ...

Motor calisiyor basmiyormu.

Sent from my GT-I9300 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Resimde r-600 gazının özelliklerini ve r-600 gazlı motorların çalışma prensiplerini bilmeyen bir ustamızın elinden geçmiş görüntüsü var.
muhtemelen 134-a gazı ile sistemi çalıştırmayı planladı tabii ki motor devri ve presyon
basıncı yetersiz geldiğinden motoru da değiştirmek istedi tabii olarak maliyette uçuk fiyatlara çıktı .

yetkili servise müracaat ediniz r-600 gaz vakum ve şarj aletleri mutlaka vardır.

!!!- R -600 gazlı sistemlere gaz yüklemesi bir kere yapılmışsa boruları kaynatmak patlama riski ve yangın riski oluşturur.!!!

Basınç borusundan yağ gelmesi motorunuzun çalıştığını belirtir ,motorun sessizliği dönüş borusunun kapalı olduğundan kılcal borudan emiş yapabildiği havayı basabilmesindendir.

ewt servis kesmiş bende anlamadım motor da hareket yok sadece elımı borulara dayadagım zaman yag atıyo yada çekıyo oncelıklı olarak r600 gazını bulamassam bu gazı deşarj edım yerıne 134 yada 404 gaz basabılırmıyım _?

ewt servis kesmiş bende anlamadım motor da hareket yok sadece elımı borulara dayadagım zaman yag atıyo yada çekıyo oncelıklı olarak r600 gazını bulamassam bu gazı deşarj edım yerıne 134 yada 404 gaz basabılırmıyım _?
Sistemin uygun hale gelmesi ve sistemin gaz basıncına uygun olması vs. gerekir.

R600 gazlı sistem sıkıntılı diğer gazlarla düzen tutturamazsınız.hiç o işe girme derim.tercih sizin...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri