Butonla Led Yakmak

ya bırazda kendınız ugrasın her sey hazır nereye kadar. soucda pın acıp kapatıcan. Bu kadarda hazırcı olmasın

ya bırazda kendınız ugrasın her sey hazır nereye kadar. Soucda pın acıp kapatıcan. Bu kadarda hazırcı olmasın

sayın kardeşim elbette kendimizde uğraşıyoruz öğreniyoruz bildiyimiz olsa niye yazalım sende o mesajı yazacağına yardımcı olsan daha iyi olmazmıydı sonuçta kontrol kalemi öğrenim ve paylaşım formu eypd kardeşim yardım etmek istemiş yazdı burda sorulara cevap veren yardım eden herkese 1 deyil 1000 defa allah razı olsun

Bildigim konuda yardım etmeye calsırım ancak senın sordugun pıc ıle programlananın en basıt konuları..

Bildigim konuda yardım etmeye calsırım ancak senın sordugun pıc ıle programlananın en basıt konuları..

relog okadar kolay değil ...
soru baya zor bi soru aslında
kolaysa sende yapta görelim .
öyle havaya konuşmak kolay...
5 butonlusunuda sen yap görelim, bildiğin bişey var mı?
yoksa boş teneke misin...

Sayın relog,

Herkes pıc bilmek zorunda mı? Senin için çok kolay olabilir. Ayrıca bilmemek ayıp değil ögrenmemek ayıp. Saygılar.

eee bukadar yardım sever bir forum olununca , birilerinin ticaretine engel oluyoruz demek ki, rahatsız olanlar var mutlaka, paylaşmak güzeldir... herkes kendi kısmetini yer... kimse kimsenin ekmeğine mani olamaz.... lütfen bu kadar dar düşünmeyelim... bu forumda okadar çok meslekten arkadaşlar var, illa ki birilerinin uzmanlık alanı olan bir konu bir diğerinin bilmediği bir konu olabilir... bunun üzerinden menfaat beklemek biraz ters oluyor bence... bu forumda herkes bildiklerini birbiri ile paylaşıyor ve paylaşmaya devam edecektir...

evet çoğu kişinin birçok konuda bilgisi var ama uygulama bulamıyor.
böyle forumlar sayesinde bilgi çoğalıyor.

relog evet sen biliyo olabilirsin ama baskaları bilmiyodur .Sana kolaydır ama kardes daha yeni ögreniyo belli ayıp etmişsin :(((

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri