BULUS ILKOKUL MEZUNUNDAN

xxlxxl

Üye
son zamanlarda medyada haberlerde duyduğumuz bir konu ile ilgili google whatsup ipon ses tanıma sistemi ile ilgili yazılımlara büyük paralar vererek satın aldığı görülmektedir. en popüler olan YAZ KONUŞ BU TÜR yazılımşar şu an mevcut her ortamda fakat internet bağlantısı olması kaydıyla buraya kadar herşey normal fakat IPON offline olarak bu sistem üzerinde çalıştığını belirtmiş bende diyorumki ben bir türk olarak bu sistemin ALGORİTMASINI YAZDIM OFFLINE OLARAK bu sıstemi yapmış bulunuyorum ilginç dimi ama kime tanıtıcamki bir sürü icat yaptım hiç yaranamadım sebeb maddi gücüm olmadığından bu algoritmayı yazdım ve programa döktüm gayet iyi çalışıyor siz ne söylersenin aynısını sesli olarak okuyor söylüyor offline olarak işin temelei algoritmada bitiyor bunu yazmam bir haftamı aldı başardım fakat içimdeki isteksizlikten yani sırf maddi gücü olmayan insanalra değerin verilmediğinden dolayı üzerine fazla düşmedim fakat en azından baaşrdım ilk okul mezunu olan ve pogramcılığı ve elektroniği kendi başına öğrenmiş birisi olarak.. bu algoritma ile ilgilenen maddi gücü olan varsa hepsini vermeye hazırım ortamlara aktarma işini artık ellernde bulunan arge alt yapı programcılara kalmış ben başardım ve yazdım çalışıyor......... ne yazarsam aynen okuyor bu algoritma mantık fikir kullanılarak ortamlarda kullanılabiliyor.

NOT : OFFLINE OLARAK ÇALIŞIYOR İNTERNETE GEREK YOK.......
0536 7901396 THE CODER MUCit

YUKARIDA ADI GEÇEN SİSTEM İLE İLGİLİ LİNKİ VERİYORUM............
- - Sen Yaz O Konuşsun(Türkçe Mevcut)

BU SİSTEM VE TÜM ÖRNEKLERİ ONLiNE OLARAK ÇALIŞIR İNTERNET GEREKLİDİR BENİM YAPTIĞIM OFFLİNE DİR İYİ ÇALIŞMALAR SAYGILAR

Kardeş benzersiz bi şey yaptığına inanıyorsan aşağıdaki linkten Alphan Bey e ulaş ikna edebilirsen O elinden tutar başarılar
Brightwell ? Yatırımcılar

çpk teşekkür ederi hocam gerçekten yaptım offline olarak çalışan fakat bilmiyorum değer verilirmi algoritma ve yapılacak şekilde ki özellikleri yaptım ortaya koydum geliştirmek isteyenler aynen bu sistemi ceğ telefonlara ne bilim ortamlara uygulaya bilirler ben mantık kurdum gerçekten oldu hiç tahmin etmiyordum demicem tahmin üzerine yapmıştırm fakat bunu şu endenden dolayı yaptım ayz konuş sitesi buldum ve buna benzer ne varsa hepsi internet bağlantısı istediğinden pek hoşuma gitmedi bende offline olarak yapmak mümkünmü diye düşündüm biraz mantık arge gerçekten oldu

Not : benzersiz bişi değil fakat yapılıp geliştirilecek birşedir........ ben kendimi tatmin etmek için yaptığımdan dolayı bu işe merak salıp veya geliştirmek isteyenlere açığım reklam yapmak değil amacım ayrıca ses tanıma kontrol sistemi üzerinede profesyonel elektronikd evre ler yapmaktayım hepsi eve rafta hiç bir destek bulamadım bir çok yerde gösteri yaptım anlattım tv ler dahil ulusal hhepsi şu an evde kutularda duruyor yazılımlarımda şifreli ortamda bu sistemleri alıp uygulamak isteyenlere açığım bütçe olumlu olduğu zaamn gsm sistemi ilede ilgili kontrol devre ve yazılım yazdım bilginize yoksul ve maddi gücü sıfır olan birisiym

ilgili web adresine iletişim bölümünden sizin tafsiye ettinize istinaden yazdım teşekkür ederim

Son düzenleme:
YAZDIM :d:d:d: Y ABU ÜLKEDE icat yapan yazılım yazan yapan proje yapan tasarlayana bakarlarmı kelin ilacı olsa D:D:DD:D olsun yaptıklarım eserdir arşivimde duruyor

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri