Bu swicth nedir nerden bulabilirim

joker__

Üye
Merhaba arkadaslar elimde elektironik bir cihaz var bu cihazin tetik gorevini ustlenen iki tane micro swicth tende kucuk uc uclu bildiginiz microswicth in miyaturu boyunda anahtarlar bunlardan biri bozuldu soktum ama yenisini bulamiyorum internette micro swicth diye aradim ve smd swicth diye boyle birsey yok satan biri elinde olan yada bana alip gonderebilicek biri vede adi nedir internette arastirayim fotolari alta koyucam elektironikci arkadaslarin yardimlarini bekliyoru
upedy2yt.jpg
busasuzu.jpg
e7u5eta4.jpg

Uzerinde yazanlar zma 3a 125vac ru us

A10 cihazımdan gönderildi

Einizin altında eski mouse varsa toplu optik farketmez onların içinde var, endüstriyel elektronik malzeme satıcılarına da bakın üst metal parçası ile bulunabilir ;) Kolay gelsin

Einizin altında eski mouse varsa toplu optik farketmez onların içinde var, endüstriyel elektronik malzeme satıcılarına da bakın üst metal parçası ile bulunabilir ;) Kolay gelsin

teşekkürler be kardeşim sağ olasın a4tech optık kullanmadıgım bir adet var açıp bakarım inşallah dediğin gibi cıkar bırak endustırıyeli bu ilçede diot direnç bile bulamıyosun bir siteden micro swicth çeşitlerinin hepsinden spariş verdim sonuç son fotoda iki kati buyuk satan siteler boyutlarını yazmıyo ki microysa budur diye dusundum benim dediğim swicthin uzunlugu 1 cm yuksekliği 0.5 cm çok sağol reis gerekirse yeni mause alırım

Micro sw tipin adıdır büyüklüğünün değil.
Kocaman bir sw ile karşılaştırıp micro diyorsun.
Farnel de iyi aramamışsın.
Micro sandığının yarısı kadar bile olmayanı var.

Yukarıda fkir verdiler.
Farelerin içinde üçer beşer var.

http://www.itwswitches.com/pdf/ITW_SnapAction.pdf

Yukarıda fkir verdiler.

Arkadasim farnell marnelll bilmem ben evdeki buzdolabina kadar netten alirim kendimde bu isle ugrasiyorum dorunkan storu vermissin ordakilerin hepsinden sparis verdim bu benim dedigim micro degil iste googlede aradiginda hic buna benaer birsey cikmiyo olmadi smd denedim yine cikmadi o aileden olabilir hak veriyorum aklisindir ama bu nun degisik bir sinifi vardir diye dusunuyorum bulunmadigina gore nebileyim minyatur swicth gibi falan

Yukarıda fkir verdiler.

O kocaman dedigin siwicth te microdur uzerindeki kucuk paleti ben cikardim dogukandakilerin hepsi bunun boyutunda ve micro swicth diye geciyo bir santimi biraz geciyo boyu fotorafa aldanma

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri