Bu nasıl mesleki site??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selma

Üye
selam arkadaşlar

Daha yeni üye oldum siteyi incelerken bir şey dikkatimi çekti.Bu siteye kayıt olma sebebim mesleki bir site olmasıydı ama baktımki aşk şiirleri aşk yazıları bunlarla ilgili bir çok site var bu paylaşımlarınızı bence öbür sitelerde yapın herşeyin bir yeri var.Bırakında burda mesleki konuları tartışalım.

Sayın yönetici arkadaşlar..

Lütfen benim bu yazdıklarımı "daha yeni üye olmus hemen eleştirmeye başlamış" olarak kabul etmeyin sadece bu site gerçekten çok hoş ve güzel bir site eminim bir çok arkadaşa yardımcı olmuştur ama yeni gönderilen mesajlara baktımki siirler şarkı sözleri bunlara bir el atın lütfen eminimki bu durumdan rahatsız olan baska arkadaşlarda vardır benim gibi

hepinize kolay gelsin

merhaba selma arkadasım. ben kendi adıma cevap vermek isterim, tabi siz gibi dusunen arkadaslarda olabilir. ama bence guzel bişey .zaten her konu kendine has baslıklar halınde ayırılmıs aşk konusuda serbest konular bılumunde isteyen mesleğiyle alakalı yerde dolasır canı sıkılan da bi değişik konulara bakıp can sıkıntısını gıdermek ıster mesela ben program yazarken canım sıkıldığı zaman girer mesleğimle alakasız konulara bakarım ve o konulardada bişeyler öğrenirim. herkeze iyi çalışmalar

sn. selma biz burada bir aileyiz kontrolkalemi ailesi .öncelikle mesleki konuları paylaşır tartışırız. siteye üye bir arkadaşımızın şiir paylaşmasından daha doğal ne olabilir.siz galiba sitemizi incelemediniz inceleseydiniz sitemizin ne kadar zengin arşivleri oladuğunu anlardınız.bizler elektrik-elektronik teknolojilerinden geri kalıp boş şeylerle uğraşan bir aile değiliz
saygılarımla

Sayın Selma,

Sorunuz yöneticiler arasında yapılacak olan toplantıda ele alınacak ve size geri bildirim yapılıcaktır.

Saygılarımızla
Kontrolkalemi.com Ekibi

arkadaşlar abartıcak derecede bi sorun yok yeni arkadaşımızı daha fazla üstelip üzmeyelim mesajı yüzünden oda iyice siteyi inceledikten sonra aslında yanlış bi eleştiri yapmış olduğunu anlayıp fikrini düzelticektir.

Sayın Selma,

Sorunuz yöneticiler arasında yapılan görüşme sonucu bundan sonraki günlerde mesleki içerik dışındaki konular konuların takibini zorlaştıracak nitelikte yayınlanmayacaktır.

Saygılarımızla
Yönetim Asistanı | HANIBAL

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri