bosh ısıtma sorunu

h akkoca

Üye
selam arkadaşlar. bosh marka çamaşır makinesi suyu ısıtmıyor. role sağlam roleyi tetikleyen transistör sağlam. rezistans sağlam. bütün fonksiyonları yapıyor. sadece su ısıtmıyor. karttaki entegrenin nosu sc541726cfue bu entegreyi nerden bulabilirim. ilgilenenlere teşekkür ederim.

**duyurular bölümündeki uyarıları okuyunuz**
makinanızın etiket degerleri olmadan sizin arızanıza yanıt yazma şansımız yok .
makinanızın etiketinde yazılı model nosunu eksiksiz bildirin size yardımcı olalım

**duyurular bölümündeki uyarıları okuyunuz**
makinanızın etiket degerleri olmadan sizin arızanıza yanıt yazma şansımız yok .
makinanızın etiketinde yazılı model nosunu eksiksiz bildirin size yardımcı olalım

ilginize teşekkür ederim. sc41726cfue entegre arızalı serviste bakmış kart arızalı demiş. hocam ben elektronikçiyim. sanırım entegreyi değişirsem sorun çözülür. iyi çalışmalar.

ilginize teşekkür ederim. sc41726cfue entegre arızalı serviste bakmış kart arızalı demiş. hocam ben elektronikçiyim. sanırım entegreyi değişirsem sorun çözülür. iyi çalışmalar.

bir üstteki yazınızda [karttaki entegrenin nosu sc541726cfue ] demiştiniz
bu kartın hangi makinadan söktügünüzü ,yani makinanın Typ nosunu öncelikle verirseniz size daha hızlı yardım edebiliriz .
entegreyi degiştirmeniz SORUNU ÇÖZMEYECEKTİR .Çünkü entegre Modellere göre versiyonlu yazılım atılması gerekir .Boş entegre hiçbir işlem yapmayacaktır!

makinenin modeli e-nr:wfl1611tr/01
type wım34 hocam umarım işine yarar makinenin markasl bosh. başkada bir şey yok.

Bosch 1611 kartlarındaki işlemçi entegre no ları
1- OD 6o j
2-68 hC 908AZ 60
3-2L 52H
4-4L 52H
kullanılmıştır. Eepromu yüklemesini yapa/ yaptıra bilirseniz boş olarak size gönderebilirim yükleme servis merkezindeki kopya makinasıyla yapılına bilinir .

hocam ben büyük entegreden söz etmiştim yani 4 tarafı ayaklı toplam 64 pini var. fakat aynı entegrenin yanında atmel 24c32 diye 8 pinli entegre var işlemci küçük entegremi? iyi çalışmalar.

Sizin kartta kulanılan işlemci 68 hC 908AB 32 veya
68 hC 908AZ 60
Eeprom olarakta 24c 32 kullanıldı .İşlemci 43.75 tl Eeprom 4.30 tl Ama bilgi yüklenmemiş .

slm hocam size işlemcinin üzerindeki bütün noları vereyim. b/s/h/ bs2100
5560 002 380
sc541726cfue
ol 32 xqqauo 548 (makine daha önce garantiden kart değişmiş.
ayrıca kartın üzerindeki etiket nosunu vereyim.
5560 001 951 sıemens
06024-n-01 se 09
epw59158 03
küçük entegrenin nosu atmel 548
24c32 an. iyi çalışmalar.

Elinizdeki (PAS KART) üzerindeki dip swiçleri ayarları ile her modele uyarlanabilinir Eepromunuza güveniyorsanız size, uygun işlemçi gönderebilirim işlemcinin nosu aynı olması şart degil versiyonlar uysun yeterli

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,036
Son üye
murki

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri