Bosch logixx 8 sensetive (was 20361 tr) F:67 arıza kodu

ankry

Üye
Bosch logixx 8 sensetive (was 20361 tr) çamaşır makinesi f:67 arızası veriyor. kodun ne anlama geldiğini bulamadım.sorun ne olabilir.

Selamlar elektrik dalgalanmasinda bloka dusub.Onu acmak icin.prqram ayar duymesini 0 konumuna getiriyorsun.Sonra saat yonu istiqametinde saat 6 konumuna aliyorsun.Devir hizina basaraq saat 7 ye atiyorsun .devir hizindan elini cekiyorsun.Sonra proqram ayar duymesini 0 konumuna aliyorsun.Eyer bir defada acilmazsa boyle kac defa yapman gerek .
Kolay gelsin

Bosch logixx 8 sensetive (was 20361 tr) çamaşır makinesi f:67 arızası veriyor. kodun ne anlama geldiğini bulamadım.sorun ne olabilir.
ekran kartı arızalı.wariant kodu silinmiş.yeniden kodlanması gerekiyor.kodlama menüsüne girmen gerekiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
wariant kodu girme ile ilgili sizin bir yazınızı gördüm önce onu deniyeceğim.Olmazsa rahatsız ederim.Paylaşım için sağolun.

ilginiz için şimdiden teşekkürler....sonucu size yazarım...

ekran kartı arızalı.wariant kodu silinmiş.yeniden kodlanması gerekiyor.kodlama menüsüne girmen gerekiyor.bana ulaşırsan yardımcı olurum.buradan yazmam mümkün değil.

sonuç olarak kod girme procedurunu uyguladım f67 gitti 000 geldi tuşlara basarak kod girmeyi denedim ekran değişmedi.anahtarı off konumuna getirdim tekrar açtığımda ekran geldi ve üç saniye sonra tamamen ekran gitti.. nerde hata yaptık acaba.kartda bi sıkıntı oabilirmi?

Saygılarr.

sonuç olarak kod girme procedurunu uyguladım f67 gitti 000 geldi tuşlara basarak kod girmeyi denedim ekran değişmedi.anahtarı off konumuna getirdim tekrar açtığımda ekran geldi ve üç saniye sonra tamamen ekran gitti.. nerde hata yaptık acaba.kartda bi sıkıntı oabilirmi?

Saygılarr.
ustam bu 000 için bir çözüm oldumu onu soracaktım benimde başıma geldi bu durum ?

F 67 çözümü :
İlk etapta çamaşır makinanızın kapağını açın ve kapağın içinde bulunan kodu alın.

Benim makinamın ürün kodu 20160TR (sizin başka bir kod ise başka bir kombinasyon olabilir internette kodu yazıp reset diye araştırınız.)

Şimdi yukarıda verdiğim ürünün resetleme kombinasyonu;

İlk etapta kapağı kapatınız. 2 saniye bekleyiniz.
Derece ayar düğmesi kapalı konuma getiriniz. 2 saniye bekleyiniz.
Derece düğmesini saat 6 yönünde çeviriniz. 2 saniye bakleyiniz.

tüm ışıklar yanıp sönmeye başlayınca devir ayar düğmesine basılı tutunuz.
devir düğmesine parmağınız basılı iken, derece düğmesini saat 7 yönüne çeviriniz. 2 saniye bekleyiniz.

daha sonra parmağınızı devir düğmesinden çekiniz ve derece düğmesiniz kapat (saat 12 yönü) konumuna getiriniz.
Daha sonra yıkamak istediğiniz dereceye getirdiğinizde başlat/durdur düğmesi normal olarak yanacaktır.
uygulamayı eksiksiz yaptınızsa Sorununuz kalmamıştır.

slm öncelikle herkese kolay gelsin bosch was20361 tr 24 model çamaşır makinesi var makine ilk başta f 29 arızası veriyor ama çalışıyordu daha sonra makinenin ekran fonksiyon ışıkları komple söndü işlem yanmaz oldu sonra düzeldi 2 saatte sonra tekrar fonksiyon ışıkları söndü hiçbir işlem yapmıyor sadec fişini takıp çıkartıdıgımda ekran gelip gidiyor ama bu anlık oluyor sizce bu nedendir .makineye elektrik giriş çıkışı herşeyi normal

Girişi normal de çıkışı nasıl normal? Beslemeyi ölçtünm ü?

Forum istatistikleri

Konular
127,949
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri