Bluetooth kulaklık için batarya secimi

feridowich

Üye
Merhaba arkadaşlar. Beats x kulaklığımın bataryası sizlere ömür şarj tutmuyor yaptığım araştırmalar sonucu 3.8v 50mah lipo pil kullanılıyor. aliexpresste var fakat fiyat bana yüksek geldi bir de dikkatimi çekti pilde iki eksi bir artı çıkış var, Ben bir sitede buldum ancak 2 çıkışlı. Bunun eksi ucunu iki yere birden bağlamam sorun yaratır mi. kulaklığı henüz açmadım açınca da eksi uçlar arasında ölçüm yaparım. 2 adet panasonic pil kullanılmış. 10mmx25mm ölçülerinde üç çıkışlı pil piyasada bulamadım. Umarım sorunumu anlatabilmişimdir
beats x pil baglantilari.JPG
beats x pili.JPG

Kulaklığın tam fotosunu atar mısın? Belki çok ufak drone bataryası olabilir.

Kulaklığın tam fotosunu atar mısın? Belki çok ufak drone bataryası olabilir.
Çok büyük değil orijinal 50mah ama ben bulabilirsem daha yüksek bir şey takmak isterim 3.8’voltu geçmesin yeterki

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    349.6 KB · Görüntüleme: 18
  • image.jpg
    image.jpg
    224.1 KB · Görüntüleme: 19
Yardımcı olabilecek kimse yok mu

Mesajı görmemişim. Yani batarya çok küçükmüş. Eğer kulaklığın kendisi pahalıya aliexpresse bak. Onun dışında batarya bulunur mu bilmiyorum.

Eminönünde pilciler varmış iki adet küçük pili 3.8v olacak şekilde birbirine eklerler dedi gidip oralara da bakıcam duruma göre mecbur aliexpress..

Eminönünde pilciler varmış iki adet küçük pili 3.8v olacak şekilde birbirine eklerler dedi gidip oralara da bakıcam duruma göre mecbur aliexpress..
Dükkanlara gidip sormak mantıklı. Oradaki ustalar size uygun bir şeyler ayarlamaya çalışırlar. Bulamazsanız Aliexpress veya Bangood gibi yerlere bakabilirsiniz. Olmazsa en kötü kablolu yaparsınız (ki eğer ses kalitesi çok iyi değilse uğraşmaya değmez.). Ben en başta kulaküstü diye düşünmüştüm kulaklığı.

Dükkanlara gidip sormak mantıklı. Oradaki ustalar size uygun bir şeyler ayarlamaya çalışırlar. Bulamazsanız Aliexpress veya Bangood gibi yerlere bakabilirsiniz. Olmazsa en kötü kablolu yaparsınız (ki eğer ses kalitesi çok iyi değilse uğraşmaya değmez.). Ben en başta kulaküstü diye düşünmüştüm kulaklığı.
Hocam beats x serisi kaliteli ve biraz pahalı kulaklık başka türlü dediğiniz gibi uğraşmazdım

Hocam beats x serisi kaliteli ve biraz pahalı kulaklık başka türlü dediğiniz gibi uğraşmazdım
O zaman her türlü yöntemi denemeye değer. Daha önce duymuştum sonrasında fiyatları görünce vazgeçtim. :)

Dediğim gibi, Çin'den falan bulunabilir.

Veya dandik bir bluetooth kulaklık alıp bataryasını sökebilirsiniz. (?)

Su eminönünden bir sey cikmazsa disardan siparis vercez artik ya da ucuz kulaklik pili de aklimda olsun :)

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri