biri bizimle kafa buluyor

bu olsa olsa düşüşün yükselişi olur

cem yılmazın bir espirisi vardır. amerikada gençler copperfield kampına yaklaşırken tabelada kalan yol önce 7km,sonrasında 8km,9km diye bahseder ortalık gülmekten kırılır.burada da böyle bir kara mizah var ama olan gençlere ve geleceğimize oluyor ve ortalıkta kimse gülmekten kırılmıyor :ı

arkadaşlar fırsat buldukça okuyun araştırın ufkunuz genişler

valla arkadaşlar bence belgesel izleyin hiç olmazsa orada birkaç doğru şey öğrenebilirsiniz
artık tv üzerinden yapılan planlar boyutu o kadar büyüdü ki millet ne yapacağını şaşırdı
80 lik dedeleri evlendiren mi dersin, koca arayan mı dersin, propaganda yapan mı dersin, ideoloji savaşı mı dersin artık izlenmez hale geldi bu tv
bu kurtlar vadisi de olmasa ne yapacaz ;D(bu aralar da çok reklam veriyolar bozulmaya başladı) ;D
arkadaşlar haftada sadece bir dizi izliyorum başka da işim olmaz tv ile
geri kalan hep boşvakit öldürür

Bence bu yazarların yada yayın organlarının neden böyle yazdıgına deilde bu olayların kimler tarafından böyle yapılmak istendigini tartışalım

Ben size sadece şunu söyleyebilirim arkadaşlar. Tahsille bir yerlere gelip kendinizi kurtarın.

burası Türkiye. adam prezervatif fiyatını,epilasyon aletini ve bilimum gereksiz malzemelerin ortalamasını alıp enflasyonu %5-9 arası çıkarabiliyr. elektriğe son bir yılda nerdese %50 , doğalgaza %60 civarı zam geldi. bunblar kapsam dışı..malum millet olarak epilasyon aletini ve prezervatifi daha fazla tüketiyoruz :p enflasyonumuz da %5 çıkar işsizliğimizde habire düşer....

saygılarımla

Biri kafa bulsa iyi. Gelen, giden, yazan, çizen, ....... kısaca musluğun başına geçen herkes kafa buluyor.

Yazılanlar çok ilginç, kimseyle bir ortaklığım yok ama insanlar çok rahatlamaya başladılar buda açık herkez doğru iş peşinde, iyi bir kazanç ama hiçbirşey çabasız gerçekleşmez, çalıştığım iş yerinde bazı arkadaşların konuşmalarına tanık oldum bir ara, ben ..... işi yapıyorum babamda o ..... işi yapıyordu benim oğlum  neden o .... işi yapmıyor diye bana enteresan geldi bu konuşmalar, demekki insanlar şöyle düşünüyorlar dedim, aman o işde yapılırmı canım çalışmam daha iyi yada,bırak yaw verdikleri neki,bende şöyle diyorum sen ne verdinki...!!!!!.saygılar

Çalışana heryerde iş var lütfen kimse iş bulamıyorum demesin biryerden başlaması gerekiyor insanın, herzaman doğru işi aramayı beklememeli insan.Kimse bizimle dalga geçmiyor siz kendinizi kandırıyorsunuz.

Hayırlı işler.

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri