Bilgisayardan kasete kayit mümkün mü (taşınabilir teyp ile)

panasonic rx50m2 model taşınabilir kasetçalar/radyom var cihazın üzerinde kayıt özelliği var ve aux cikisi da mevcut a aux cikisina hoparlor bagladigimda sesi alabiliyorum ama aux cikisini bilgisyarin line out kısmına bağlayıp müzik kaydetmeye calistigimda kasetcalar uzerindeki dahili sesleri kaydetmeye devam ediyor acaba bu cihazla bu şekilde bilgisayardan kasete şarkı kaydetmek mümkün mü mümkünse bunun yolu nedir ben başaramadım yaşım da genç olduğu için kasetlerle alakali pek bilgim yok

Cihaz üzerinden AUX u seçtiniz mi?
PC nin sesini yeşil fiş üzerinden mi alıyorsunuz?
Bu ikisini doğru yaptıysanız olmaması için bir neden yok. Nette marka model no su aratıp, kullanma kılavuzunu indirip bir bakınız

Cihaz aşağıdaki cihaz ise kasetcalar ya radyodan yada var ise üzerindeki mikrofondan kayıt yapar.

Harici giriş yok diye biliyorum.

61aESPN-ubL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bizde eski kasetli Sony wolkmen vardı.Radyo kasetçalar.İki kalem pille 10 kaseti ön arka dinliyordum...Otur kanepeye tak kulaklığı dinle!...Bilgisayar dijital sinyal ile çalışan ürün kasetçalar dijital mi sahi kayıt yeteneği olur mu?

Bizde eski kasetli Sony wolkmen vardı.Radyo kasetçalar.İki kalem pille 10 kaseti ön arka dinliyordum...Otur kanepeye tak kulaklığı dinle!...Bilgisayar dijital sinyal ile çalışan ürün kasetçalar dijital mi sahi kayıt yeteneği olur mu?
Bilgisayar (PC) lerde yeşil renkli jak stereo bir ses sistemine yada kulaklığa bağlanabilir. Laptoplarda da kulaklık çıkışı bulunur ki amplilere de bağlanabilir. Söz konusu kasetçalar radyonun harici ses girişi varsa, hem dinleme hem kayıt yapabilir. Bu yüzden, marka model yazın, aratın diye yazdım. İnternet ortamında doğru bir arama ile bulamayacağınız halt yok.

Bilgisayar (PC) lerde yeşil renkli jak stereo bir ses sistemine yada kulaklığa bağlanabilir. Laptoplarda da kulaklık çıkışı bulunur ki amplilere de bağlanabilir. Söz konusu kasetçalar radyonun harici ses girişi varsa, hem dinleme hem kayıt yapabilir. Bu yüzden, marka model yazın, aratın diye yazdım. İnternet ortamında doğru bir arama ile bulamayacağınız halt yok.
Ben internette çok ilgilendim ve kendimi Hayat Bilgisi Profesörü gibi hissediyorum.. Evet internette bilgi çok!Arada bu da şaka oldu...

Son düzenleme:
Niteliksiz bilgi ve dedikodudan sakınınız.
Bu mesajı yeniden düzenledim...Burada soru soruluyor.Çesitli düşünceler içinden doğruyu bulacağız.Çünkü bu çok farklı bir soru!..Benim niteliğim çok yönlü ve iyidir.Bildiğimi bile geliştirmek için soru soruyorum.Burada okuduklarimdan yeni kelimelerden ve araştirdiklarimdan çok fayda oldu...Sen de cevaba dikkat et!

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri