Bilgisayarın ses düzeni çalışmıyor

Değerli ustalar Asus marka, anakart modeli P5GD2-x olan bilgisayarda ses düzenini çalıştıran "High Definition Audio Device HDAUDIO/FUNC_&VEND&DEV biraz daha uzun .
Sürümü : 6.1.7601.17514
Hata mesajı : ERR10 bu düzeni kaldırsam yerine başka yüklesem olur mu? İnternetten bir türlü bulamadım driverlerle arattırdım onlarda bulamadı, yarıdmcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

ikinci sorum da internet explorer 11 yandex içerikli çalışıyordu silmek istedim silinmedi üstününe de kurulmuyor bunu nasıl halledebiliriz.

Bilgisayarda donatılar yok yüklenmemiş regedit'e girmem gerekiyor

Çalıştır'a regedit yaz enterla yada regeditx indir oradan düzenle.

Değerli ustalar Asus marka, anakart modeli P5GD2-x olan bilgisayarda ses düzenini çalıştıran "High Definition Audio Device HDAUDIO/FUNC_&VEND&DEV biraz daha uzun .
Sürümü : 6.1.7601.17514
Hata mesajı : ERR10 bu düzeni kaldırsam yerine başka yüklesem olur mu? İnternetten bir türlü bulamadım driverlerle arattırdım onlarda bulamadı, yarıdmcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

ikinci sorum da internet explorer 11 yandex içerikli çalışıyordu silmek istedim silinmedi üstününe de kurulmuyor bunu nasıl halledebiliriz.

Ses driver'ı ile ilgili sorununuz için https://www.asus.com/tr/Motherboards/P5GD2X/HelpDesk_Download/ linkine girerek uygun işletim sistemini seçip geçerli güncel sürücüyü indirip kurmanız gerekecek sorununuzu bu şekilde çözebilirsiniz. Lakin baktığım kadarı ile bu model eski ve güncel işletim sistemlerini desteklememektedir. Tüm driverlerın bulunduğu en son ki sistem xp de listeleniyor. Olmadı xp ye ait driverları indirerek deneyin (sağlıklı bir işlem olmayacaktır ama) bakarsınız çalışır.

Diğer tarayıcı reklam olayı ile ilgili ise forumda daha önce cevaplandırılmış konuyu inceleyin. Sorununuzun cevabı sayfa sonunda detaylı açıklamamda mevcut, Linki: https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/bilgisayarıma-virüs-geliyor.17480/page-3#post-735547

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,955
Son üye
seggzsy

Yeni konular

Geri