Bilgisayarı çökertemiyorum

Merhaba arkadaşlar; internetten program indirirken bilgisayara virüs bulaştı antivirüs programları kaldıramıyor, DVD'den format atamıyorum hata veriyor windows 7 biçimlendirme yapmıyor bunun başka yolu yok mu ?

Diskinizi ikincil disk olarak başka bir makinaya bağlanır.

Sistem yönetiminden diski boşaltıp fat sistemini formatlayabilirsiniz. Daha sonra yeniden işletim sistemi kurulumunu deneyebilirsiniz.

Birde usbden formatı deneyin olmazsa serkanın dediği yöntemle sonuca ulaşırsınız.

Sayın Serkan_48 fazla teknik konulara girmeden yazarsanız daha iyi olur,disk nasıl boşaltılır onu da bilmiyorum, Windows 7 de (C) silinmiyor

Birde usbden formatı deneyin olmazsa serkanın dediği yöntemle sonuca ulaşırsınız.
Merhaba ; USB den windws 10 formatı denedim hata kodunda "bu bilgisayarın işlemcisi kritik bir özellği desteklemiyor (NX) " yazısı çıkıyor, windows 7 DVD si ile format atmayı denedim dosyaları yüklerken 0x80070570 hatasını veriyor USB den Windows 7 yükler mi onuda bilmiyorum elimde USB den ıso formatı yok

Merhaba ; USB den windws 10 formatı denedim hata kodunda "bu bilgisayarın işlemcisi kritik bir özellği desteklemiyor (NX) " yazısı çıkıyor, windows 7 DVD si ile format atmayı denedim dosyaları yüklerken 0x80070570 hatasını veriyor USB den Windows 7 yükler mi onuda bilmiyorum elimde USB den ıso formatı yok
Merhabalar Windows 7 iso formatında torrent sitelerinde bulabilirsiniz. İso dosyasını indirirken sizin işlemcinize uygun seçeneği seçin (32 bit (x86) veya 64 bit(x64)). Eğer yabancı sitelerden indirirseniz Türkçe sürümü bulamazsınız. Ama bu bir sorun değil Windows 7 ultimate sürümünü indirirseniz kurulumdan sonra birkaç adımda dili Türkçe yapabilirsiniz. Ya da gayet stabil çalışan windows 8.1 sürümünü de kurabilirsiniz. Windows 7 ile çalışan bilgisayarlar genelde sıkıntısız bir şekilde windows 8.1 e güncelleniyor.
Son olarak eğer bilgisayarınız açılıyorsa combofix programını da son çözüm olarak deneyin gayet etkilidir. Sonrasında yine format atarsınız.

Merhabalar Windows 7 iso formatında torrent sitelerinde bulabilirsiniz. İso dosyasını indirirken sizin işlemcinize uygun seçeneği seçin (32 bit (x86) veya 64 bit(x64)). Eğer yabancı sitelerden indirirseniz Türkçe sürümü bulamazsınız. Ama bu bir sorun değil Windows 7 ultimate sürümünü indirirseniz kurulumdan sonra birkaç adımda dili Türkçe yapabilirsiniz. Ya da gayet stabil çalışan windows 8.1 sürümünü de kurabilirsiniz. Windows 7 ile çalışan bilgisayarlar genelde sıkıntısız bir şekilde windows 8.1 e güncelleniyor.
Son olarak eğer bilgisayarınız açılıyorsa combofix programını da son çözüm olarak deneyin gayet etkilidir. Sonrasında yine format atarsınız.
Merhaba combofix ile de denedim faydası olmadı virüs çalışmamı zorlaştırdığı için siteleri fazla gezemiyorum bu torrent sitelerinde bildiğin site varsa bana özelden veya e-meal den atabilirsen memnunu olurum (Windows 7 iso formatı)

Tavsiyem Windows 10 kur.Hem kurulum medyasını direkt Microsofttan orjinal olarak internet üzerinden edinebiliyorsunuz hem daha güncel ve hızlı bir program.

Ayrıca hem 7 hemde 10 USB bellek vasıtası ile kurulabilir.Tabi ikisinde de hangi sürümü kullanıyorsan onu bulman gerekecek.Ayrıca bunları elinde lisans olduğunu varsayarak yazıyorum.Korsan kuruyorsan onun için yapman gereken bir kaç şey daha var (kurulumdan sonra)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri