BETON KÖŞKE(HAVA) GAZ İZOLELİ HÜCRE KOYMA ?

P0YRAZ

Üye
Arkadaşlar merhabalar;

Benin sorum şu yönde.Hava yalıtımlı monoblok beton köşke gaz izoleli hücre koyabiliyor muyuz? Tedaş a proje götürdüğümde kontrol mühendisi kabul etmedi.Bina yerinde sıkıntı olduğu için prefabrik beton köşk veya mod tipi bina kullanamıyoruz.6 adet gaz izoleli hücre koymamız lazım.Bu konu ile ilgili yardımcı olurmusunuz?

öncelikle soruda bir mantık hatası var bence. beton köşkler hava yalıtılı, gaz izoleli veya başka şekilde olmaz. Beton köşk beton köşktür...
Binanın içerisindeki metal mahfazalı veya metal clad hücreler gaz izoleli veya hava yalıtımlı olur. yanlışssam bilgili arkadaşlar düzeltsin ama sizin sorunuzdan ben öyle anladım beton köşke ister gazlı rmu ister hava yalıtımlı hücreler konabilir burada aslolan beton köşkün tipidir yani ölçüsüdür.
Hava yalıtımlı monoblok beton köşke gaz izoleli hücre koyabiliyor muyuz? Tedaş a proje götürdüğümde kontrol mühendisi kabul etmedi.
Bu soruyu oradaki kontrol mühendisine sorarak teyitleşseydiniz keşke

İyi çalışmalar dilerim.

öncelikle soruda bir mantık hatası var bence. beton köşkler hava yalıtılı, gaz izoleli veya başka şekilde olmaz. Beton köşk beton köşktür...
Binanın içerisindeki metal mahfazalı veya metal clad hücreler gaz izoleli veya hava yalıtımlı olur. yanlışssam bilgili arkadaşlar düzeltsin ama sizin sorunuzdan ben öyle anladım beton köşke ister gazlı rmu ister hava yalıtımlı hücreler konabilir burada aslolan beton köşkün tipidir yani ölçüsüdür.

Bu soruyu oradaki kontrol mühendisine sorarak teyitleşseydiniz keşke

İyi çalışmalar dilerim.
Merhabalar konuya şöyle açıklık getireyim konu 2017 yılından 2020 yılına kadar Tedaş bölge koordinatörlüklerinin insiyatifine kalmıştı fakat TEDAŞ-MLZ/2020-069 sayılı şartname ile çözüldü.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri