Ben Forum kalitesine katkıda bulunamıyorum:)

Forum kalitesine katkıda bulunmak! arkadaşlar Sn. FLUKE arkadaşımızın açtığı bu başlığa tıklayıpta göremeyen başka kimse varmı benim gibi bana uyarı çıkarıyor...

başarılı çalışmalar...

Forum kalitesine katkıda bulunmak! arkadaşlar Sn. FLUKE arkadaşımızın açtığı bu başlığa tıklayıpta göremeyen başka kimse varmı benim gibi bana uyarı çıkarıyor...

başarılı çalışmalar...

ben de giremiyordum ama farklı bir topic altındakine tıklayınca girebildim böyle garip bir durum var. mesela elektrik konusunda giremiyorsun ama soru görüş ve önerilerde girebiliyorsun denemeni tavsiye ederim

ben de giremiyordum ama farklı bir topic altındakine tıklayınca girebildim böyle garip bir durum var. mesela elektrik konusunda giremiyorsun ama soru görüş ve önerilerde girebiliyorsun denemeni tavsiye ederim

sağol arkadaşım,dediğin gibi yaptım ve girdim...:) inan o kadar merak ediyordum konu mesajını ki resmen beni çağırıyormuş orada yazan bağzı hataları istemedende olsa yapıyoruz mesela şimdiki gibi...:D:D:D

başarılı çalışmalar...

arkadaşlar tekrar dermisiniz duyurulara giriş sorunu varmı diye

arkadaşlar tekrar dermisiniz duyurulara giriş sorunu varmı diye

Sn. MuraTh duyurular bölümünden denedim ve giriş yaptım ama diğer sayfalarda göremedim mesajı üst tarafta birtek orada gördüm şimdi denedim ve girdim yaklaşık 2 haftadır giremiyordum...

başarılı çalışmalar...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri