Beko D1 7102E Çamaşır Makinesi Rulman Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu forumda insan birşey ,bir bilgi paylaşmaya da gelmiyor..

özellikle sadece bu bölümde sadece başına arıza gelen ve de konu açanlarda çok sık oluyor.. müdavimi olanlarda çok şükür olmuyor..

hemen bir sert yapma,gider yapma....

birşey cevaplarken ,yardımcı olacakken seçici olmak lazım..

işte bu şekilde grçek yardıma ihtiyacı olanlarada engel olunuyor..

geçen gün biri küfür etti,birisi başka birşey dedi,diğeri hakaret etti..vs..vs..

diğer ustalarında bu konuda dikkatli olmasını rica ederim..

saygılar..

İnsanların söylediklerinin tersini söylemek çok kolay! Herhalde aynı olay bunu söyleyen arkdaşların başına gelse "Aaaa evet siz haklısınız.Bana bunu böyle dediler ama sizin söylediğinizden sonra kandırıldığımı anladım"...Vallaha pess diyorum...yardım falan istemez arkadaş...Yeri geldiğinden herkes sert yapmalı hakkını savunmalıdır!Araya girip filozofluk yapmayada gerek yoktur!

İnsanların söylediklerinin tersini söylemek çok kolay! Herhalde aynı olay bunu söyleyen arkdaşların başına gelse "Aaaa evet siz haklısınız.Bana bunu böyle dediler ama sizin söylediğinizden sonra kandırıldığımı anladım"...Vallaha pess diyorum...yardım falan istemez arkadaş...Yeri geldiğinden herkes sert yapmalı hakkını savunmalıdır!Araya girip filozofluk yapmayada gerek yoktur!

arkadasım bu arıza senın hayatında belkı ılkdefa basına gelıyor ama sana arızayı soyleyen arkadaslar bu tıp sorunlarlla hergun ugrasıyor bıraz edep bıraz saygı bıraz ınsanlık .....
çok bılıyosan alıcan elıne cekıc keskı kendın yapıcan kımseden akıl almıycan anladın mı guzel kardesım .....................

bu forumda insan birşey ,bir bilgi paylaşmaya da gelmiyor..

özellikle sadece bu bölümde sadece başına arıza gelen ve de konu açanlarda çok sık oluyor.. müdavimi olanlarda çok şükür olmuyor..

hemen bir sert yapma,gider yapma....

birşey cevaplarken ,yardımcı olacakken seçici olmak lazım..

işte bu şekilde grçek yardıma ihtiyacı olanlarada engel olunuyor..

geçen gün biri küfür etti,birisi başka birşey dedi,diğeri hakaret etti..vs..vs..

diğer ustalarında bu konuda dikkatli olmasını rica ederim..

saygılar..

Böyle densizlikler, fevri çıkışlar vb forumumuzun artık büyüdüğünün işaretidir. Sayı çoğalınca bunların olması gayet normaldir ustam. Mağdur pozisyonunda el pençe divan gelip, sorunu hallolunca pavyon fedaisi kisvesine bürünenleri de gördük buralarda. Kibar kibar yazıyorum gerçi, ama yukarda Allah var; ağzını burnunu kırasım geliyor hepsinin :)

Yaşanan karşılıklı atışmalar nedeniyle konu kapatılmıştır. Lütfen saygı sınırları içerisinde kalmaya özen gösterelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri