Beko 3100A sıkma problemi

Arkadaşlar selamlar,
Beko 3100A modeli çamaşır makinam uzun süredir sıkma programında tak tak tak tak diye vuruyordu çok ses yapıyordu özellikle içine çok çamaşır konduğunda ama idare ediyordu. Dün gene çamaşır attım suyu deterjanı alıyor, kazanı çevirmeye çalışıyor ama çeviremiyor. Motor dönme sesi var ama içerdeki çamaşır dönmüyor.
Sorun ne olabilir? Tamirinin maliyeti aşağı yukarı ne kadardır?
Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar selamlar,
Beko 3100A modeli çamaşır makinam uzun süredir sıkma programında tak tak tak tak diye vuruyordu çok ses yapıyordu özellikle içine çok çamaşır konduğunda ama idare ediyordu. Dün gene çamaşır attım suyu deterjanı alıyor, kazanı çevirmeye çalışıyor ama çeviremiyor. Motor dönme sesi var ama içerdeki çamaşır dönmüyor.
Sorun ne olabilir? Tamirinin maliyeti aşağı yukarı ne kadardır?
Şimdiden teşekkürler.
Kayis uzanmis ola bilir

evet rulman eskimiş, kasnak kırılmış, kayış yerinden çıkmış. tamir ettirdim. ilginizi için sağolun.

kayış atmış da olabilir kapalıyken tamburu çevince motorun sesi geliyor mu?

kayış atmış da olabilir kapalıyken tamburu çevince motorun sesi geliyor mu?

Bir yukarıdaki mesajda ve aşağıda alıntıladığım şekilde siz yazmadan önce zaten arızaları listelemiş ve tamir ettirdiğini yazmış sanırım okumadınız yada dikkatinizden kaçtı yada aynı zamanda yazdınız.

evet rulman eskimiş, kasnak kırılmış, kayış yerinden çıkmış. tamir ettirdim. ilginizi için sağolun.

Bir yukarıdaki mesajda ve aşağıda alıntıladığım şekilde siz yazmadan önce zaten arızaları listelemiş ve tamir ettirdiğini yazmış sanırım okumadınız yada dikkatinizden kaçtı yada aynı zamanda yazdınız.
onun mesaj önce gitmiş yazdıktan sonra göndere hmen tıklamamıştım yani görmedim onun kini...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,225
Son üye
bayram ali serin

Yeni konular

Geri