Beijer Upload Şifresi...

AR|GE

Üye
Arkadaşlar, müşterimin elinde beijer ve hitech ekran var, upload yapmaya çalıştığımda password ekranı geliyor,sorunu nasıl çözebilirim.arızayı bulmak için mutlaka upload gerekli makineyi satan firmaya ulaşılamıyor.
Yardımlarınızı bekliyorum...

Arkadaşlar,makine taıwan malı ama seneler önce gelmis şimdi ise kimseye ulaşılamıyor,aynı makinanın fatek plc şifreli ve beıjer,hıtech ekranıda şifreli upload edilemiyor,acilen programları çekmemiz lazım yardımcı olacak arkadaşlara allah razı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Comlite tarzı bir program yardımı ile şifreyi bulmaya çalışabilirsiniz. Eski modellerde genelde işe yarıyor. dosyada örnek var.

Ekli dosyalar

• mitsubishi.pdf.zip
    709.7 KB · Görüntüleme: 30
marka ve modeli sormuştum ama cevap vermediniz

plcden neredeyse imkansız ama operatör paneli olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
ARKADAŞIM İLGİNE TEŞEKKÜR EDERİM,SORDUĞUN SORUYU GÖREMEDİM,OK
PLC:FATEK 20MA
HMI: MODEL: PWS 1711-STN
VERSION: V12-28-20,
ama aynı sorun beijer t60 dada var.

Son düzenleme:
adp 6,5,0 var lisanlı (buıld 180 nedir anlamadım)

birde eski versiyonlarla mesela 3.0 ile master şifresini deneseniz

az önce fatek şifre kırma yönetimini buldum.
programı indirin,program files da ayri bir klasör açın (fatek hariç )bir isim verin ve programı buraya kurun,açmak istediğiniz dosyaları bu klasördeki wprolad dan açın,karşınıza hiçbir şifre çıkmayacak...
bende ki şifreli programlarda denedim ok.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri