baz istasyonu (elektro manyetik alan olcum)

herkese iyi gunler bi konuyla ilgili bilginize ihtiyacim var evime 170 metre uzaklikta vericisi bize dönük bi baz istasyonu var 1 hafta once olcum yaptirdik fakat cikan sonucla ilgili bir bilgimiz net olarak yok evin icinden cocuk odasindan yapilan olcumde sonuc 0.25 civari cikti bilgisi olanlar bu deger tam olarak nasil bir degerdir yardimci olursaniz cok sevinirim

çok düşük bir değerdir. Dünya standartı 41,2 V/m'dir.

E-Devlet kullanıyorsan oturduğun evın e-devlette nekadar baz istasyonundan etkılendığını yazar

örnek benım oturduğum evın ölçumu.aşağıdakı gıbı yazar

Seçtiğiniz noktaya en yakın baz istasyonu ölçülen değeri: 0,71 Volt/Metre olup belirlenen sınır değerlerin altındadır.

E-Devlet kullanıyorsan oturduğun evın e-devlette nekadar baz istasyonundan etkılendığını yazar

örnek benım oturduğum evın ölçumu.aşağıdakı gıbı yazar

Seçtiğiniz noktaya en yakın baz istasyonu ölçülen değeri: 0,71 Volt/Metre olup belirlenen sınır değerlerin altındadır.
e devletten bakacagim tesekkurler

televizyonu da kapatmanız gerekir. hatta elektrikli süpürge ve Mikrodalga fırınlarının da yaydığı elektromanyetik dalgalar da önemli.

televizyonu da kapatmanız gerekir. hatta elektrikli süpürge ve mikrodalga fırınlarının da yaydığı elektromanyetik dalgalar da önemli.
dikkatli olmaya calisiyorum ve bilgisi olanlara danismaya calisiyorum dalga mi geciyorsunuz anlamadim ama verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim

hayır dalga geçmiyorum. elektrikli süpürgenin ve mikrodalga fırınının yaydığı elektromanyetik kuvveti baz istasyonundan çok daha fazladır.

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,905
Son üye
smartnet

Yeni konular

Geri