Balitech AOP 9909 KAYIT YAPMA ÖZELLİKLİ CİHAZ İÇİN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.

Ustacım iyi güzel söylüyorsunda ben askerden geldiğim sıralarda 10 yıl önce bu işlerde 5 yıl falan uğraştım ve ozamanlardan kalma 8 adet kameram vardı bunları şimdi yıllar sonra yıllık iznimden dolayı kurayım dedim siparişimi iptal edebilirim fakat dediğim gibi kimse bana bu konuda cevap yazmadı eskiden biz bilgisayarda avermedia tv kartları ile quad cihazlardan görüntüyü mpeg4 kayıt ile kayıt altına alıyorduk.ben sitede bir adet daha bu konuyla ilgili konu açtım bir kişi bile yazmadı bana sonra bu cihazı yazdım sağolaınız bir siz ve bir arkadaş daha konuya cevap yazdınız.iş işten geçmeden hemen iptal edebilirim maddi durumuma göre ben o parayı ancak çok zor lanarak verebiliyorum farklı bir satış sitesinde 16 kamera multiplexeri 120 tl ye bırakan bir arkadaş ile birde elimdeki kamera sayısına göre neutron marka 8 kamera girişli quad cihazıda 70 tl ye buldum eğer daha stabilse yine boşta duran bilgisayarımda bulunan tv kartı ile eskiden olan stabil çalıştırabileceğim kayıt sistemninde bana eğer önerirseniz bu iki tane cihazdan birini alarak multiplexer veya quad cihazı veya kayıt cihazı öneriniz varsa dediğim fiyata nereye baksam bulamadım ama varsa bir marka ben şuan verdiğiniz öneri ile alımı durduruyorum sizden cevap bekliyorum

arkadaşım kameran varsa alıcaksın 8 kanal kayıt cihazını takıcaksın bak bn sana adresivereyim
8 KANAL DVR KAYIT CİHAZI

paran çoksa al ben sana şunu öneririm
8 KANAL DVR KAYIT CİHAZI

Orijinal Türkçe CMS, h.264 3G 8 KANAL VIDEO, 8 KANAL SES, WAN, LAN, IE, 720x576 ÇÖZÜNÜRLÜK, PAL 200FPS GÖRÜNTÜ 200FPS KAYIT, 500GBx2 HDD DESTEKLER, USB BACKUP, RS 232 PTZ, VGA, ALARM, S VIDEO, HAREKETE DUYARLI, KUMANDALI, MULTIPLEX ÖZELLİK

abi merhaba bu cihazın fiyatı nedir ben bu hafta istanbula gelicem yııllık iznimi alarak markası dediğim cihaza göre fiyat aynı gibiyse tabi önerilerinizden yola çıkarak bunu alabiliim 300 350 gibi bir para çıkar max ondan bukadar çok soru sordum burda kusuruma bakmayın

merhaba arkadaşlar ben forumda paylaşım ile bilgimin çok az seviyede olması sebebi ile öneri ile bilgi paylaşımında bulunulacağını sanmıştım fakat bakan var konuya ama kimse cevap yazmıyor ben sonucu söyleyim en güzel sistem bilgisayara bir adet avermedia studio 203 tv kartı takıp realtime kayıt yapmak bir adette quad veya multiplexxer ile işi bitirmek .nedenine geleyim pc tabanlı bir kayıt olduğu için kodekler ve sıkıştırma yazlımları ile bu tv kartına yamalar ekledim ve şuan elimdeki quad ile dvr kayıt yapıcı cihazlar ile yapamayacağını düşündüğüm kayıt kalitesini pc destekli olarak yakaldım uzaktan erişimide teamwiewer adlı uzak erişim kontrol yazlımı var ve bu yazlım ile istediği kadar kullanıcı ve şifre ile giriş yapılabiliyor ben ne kadar bu sitede bilgi ile bir şeyler elde edebileceğimi düşündüysem kimse tam olarak sonuca getirmedi ve daha maaliyetli sonuçları karşıma çıkardı şuan kurduğum sistemde windows tabanlı olduğu için her türlü yazlıma açık olacağıdan kayıt yapma cihazlarının kendi kanaatimce yersiz olduğunu düşünüyorum ne bir takılma ne bir sorun istediğim an istediğim heryerden bağlanabiliyorum sınırsız kullanıcı bağlantsısı ile yinede bir çok artılarıyla aklıma gelmiyorartıkçok kafayı yordum çünkü konuyu okuyan ve ve öneride bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.

merhaba arkadaşlar ben forumda paylaşım ile bilgimin çok az seviyede olması sebebi ile öneri ile bilgi paylaşımında bulunulacağını sanmıştım fakat bakan var konuya ama kimse cevap yazmıyor ben sonucu söyleyim en güzel sistem bilgisayara bir adet avermedia studio 203 tv kartı takıp realtime kayıt yapmak bir adette quad veya multiplexxer ile işi bitirmek .nedenine geleyim pc tabanlı bir kayıt olduğu için kodekler ve sıkıştırma yazlımları ile bu tv kartına yamalar ekledim ve şuan elimdeki quad ile dvr kayıt yapıcı cihazlar ile yapamayacağını düşündüğüm kayıt kalitesini pc destekli olarak yakaldım uzaktan erişimide teamwiewer adlı uzak erişim kontrol yazlımı var ve bu yazlım ile istediği kadar kullanıcı ve şifre ile giriş yapılabiliyor ben ne kadar bu sitede bilgi ile bir şeyler elde edebileceğimi düşündüysem kimse tam olarak sonuca getirmedi ve daha maaliyetli sonuçları karşıma çıkardı şuan kurduğum sistemde windows tabanlı olduğu için her türlü yazlıma açık olacağıdan kayıt yapma cihazlarının kendi kanaatimce yersiz olduğunu düşünüyorum ne bir takılma ne bir sorun istediğim an istediğim heryerden bağlanabiliyorum sınırsız kullanıcı bağlantsısı ile yinede bir çok artılarıyla aklıma gelmiyorartıkçok kafayı yordum çünkü konuyu okuyan ve ve öneride bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.

bence tam tersi. sakın girmeyin pc işine gidin dvr cihaz alın. pc'nin kılı tüyü yünü bitmez. kilitlenir, vindows çöker, virüs girer v.s. v.s. artı en dandik pc 200 watt güç çeker. kayıt cihazı ise 35 watt.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri