Büyüklerimize Saygı

Under Ground

Profesyonel Üye
Daha önce de bu konuda yazdım. Forumda uluorta büyüklerimize, mesleğimize saydirilmasina forum yönetimi tarafından izin verilmemesi lazım. Konuyu kapatmak bu işi çözmez. Bugün Sami babaya yazılan mesajlar silinmezse burası dingonun ahırına döner. Ben o mesaj silinene kadar forumda hiçbir paylaşımda bulunmuyacagim. Bütün arkadaşlarımı da bu protestomu desteklemeye davet ediyorum.
Screenshot_20220626-131650_Chrome.jpg

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Daha önce de bu konuda yazdım. Forumda uluorta büyüklerimize, mesleğimize saydirilmasina forum yönetimi tarafından izin verilmemesi lazım. Konuyu kapatmak bu işi çözmez. Bugün Sami babaya yazılan mesajlar silinmezse burası dingonun ahırına döner. Ben o mesaj silinene kadar forumda hiçbir paylaşımda bulunmuyacagim. Bütün arkadaşlarımı da bu protestomu desteklemeye davet ediyorum. Ekli dosyayı görüntüle 88639
İnsan ilişkilerinde sevgide degil ama saygıda mecburiyet vardır. Bu tarzda davranışlara maalesef son zamanlarda sık rastlanır oldu. Aslinda bu üslup kısa zaman önce karşılaştığımız farklı nicklerle giren bir şahısı animsatti bana. O da eski konuları bulup yorum yazip polemik beklerdi.
Ayni tarz, ayni saldırganlık, ayni tutarsızlık. Ayni şahıs olması yüksek ihtimal.

İnsan ilişkilerinde sevgide degil ama saygıda mecburiyet vardır. Bu tarzda davranışlara maalesef son zamanlarda sık rastlanır oldu. Aslinda bu üslup kısa zaman önce karşılaştığımız farklı nicklerle giren bir şahısı animsatti bana. O da eski konuları bulup yorum yazip polemik beklerdi.
Ayni tarz, ayni saldırganlık, ayni tutarsızlık. Ayni şahıs olması yüksek ihtimal.

Söylediğiniz gibi,buraya dadanan,burayı ajite etmek isteyen tiplerden biri ! olduğunu düşünüyordum bende.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri