Bütün projeyi düzenleme

bysulo24

Üye
eplanda birden fazla cihaz eklediğimde farklı sayfalara bunların yeri otomatik olarak farklı oluyor bunları hepsini farklı sayfalarda aynı yerde konumlandırabilir miyim x-y kordinatlarında

Son düzenleme:
Talep etmiş olduğunuz içerik hangi program için istiyorsunuz belirtebilir seniz sorununuzun çözümü için

kopyalamak istediğimiz cihazları seçip kopyala dediğinizde imleç tutma noktasına gider. noktadaki koordinatları yapıştırken koordinat girişine yazarsanız aynı noktaya yapıştırır

Talep etmiş olduğunuz içerik hangi program için istiyorsunuz belirtebilir seniz sorununuzun çözümü için
eplan kategorisinde açtığımdan belirtme isteği duymamıştım pardon düzeltim hemen
kopyalamak istediğimiz cihazları seçip kopyala dediğinizde imleç tutma noktasına gider. noktadaki koordinatları yapıştırken koordinat girişine yazarsanız aynı noktaya yapıştırır
diğer yeni sayfaya geçtiğimde 0 dan istediğim yere koyabiliyorum

Merhaba,

Yerleştirdikten sonra toplu olarak değişim yapmak mümkün değil gibi gözüküyor. İki yoldan denedim olmadı maalesef.
Birincisi ürünleri veya sayfaları seçip "Düzenle -> Tablo şeklinde" ile.
İkincisi ise "Yardımcı uygulamalar -> özellikleri harici olarak düzenle" ile.

Ancak bu işlemi Adem Bey'in de belirttiği gibi ilk yerleştirmede yapabilirsiniz. Bir başka yöntem olarak ta makro kullanıyorsanız eğer veya ürünleri makrolu olarak çekiyorsanız sayfaya yerleştirmeden önce sırasıyla X ve Y tuşuna basabilirsiniz.
X ve Y tuşları makroyu ilk oluşturulduğu koordinatlara getirir.

İyi çalışmalar.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri