aydınlatma direği ile ilgili

redskymuscular

Katılımcı Üye
Merhaba,

Konu ile ilgili bir şey danışmak isterim.
Taşeronun elektrik mühendisinden resmde gördüğünüz 8 gen kapağı civata ile sabitlemesini istemiştim. Alaylı bir mail yazmış konuyla ilgili. Ancak orjinal kapakta istediğim noktada civata deliği mevcut.
Acaba bu maili hakedecek kadar saç mıdır isteğim. Amcacım bölgeyi tam kapatop su girmesine engel olmaktı.

Ekli dosyalar

• 20160108_175541.jpg
    20160108_175541.jpg
    166.3 KB · Görüntüleme: 47
Bende 8 gen kapağı nedir diyorum ; sonradan jeton düştü . Bu noktalarda insanlarla muhatap olurken iş güvenliğinden ve sorumluluktan bolca dem vurmak karşı tarafı biraz ciddiyete sevk eder .....

İnsanları tırstırmak için ilgili konu ile ilgili iş güvenliği mevzuatlarını ve yönetmeliklerini araştırıp incelemek , ilgili maddeyi de gereken yere tokat gibi yapıştırmak bazen çok eğlenceli olur.

Parasiyla yapiyosun . Aklini kendine sakla. Yaz yoluna devam et. Hickimseye hic birsey ispatlamaya calisma. Teknisyen sen KİMİ muhendise derdini cook zor anlatirsin.

Son düzenleme:
Ozaman şöyle bir düzeltme yapim .

Ben olsam :

" Parasiyla yapiyosun Aklini kendine sakla " ; Yazar yoluma devam ederdim. Hickimseye hic birsey ispatlamaya calismazdım. Çünkü KİMİ muhendise derdini anlatmak çoook zor oluyor :)

Mühendis dertten anlayan ; dertleri kendine dert edinen kişidir ; olması lazımdır . Herhalde siz mühendis kılıklı başka birileriyle muhatap olmuşsunuz ; olabilir ; her mesleğe ait çalışanın iyisi var kötüsü var .

Mühendis dertten anlayan ; dertleri kendine dert edinen kişidir ; olması lazımdır . Herhalde siz mühendis kılıklı başka birileriyle muhatap olmuşsunuz ; olabilir ; her mesleğe ait çalışanın iyisi var kötüsü var .

Beyfendi zaten KİMİ MÜHENDİS dedim.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri