AVM LERDE ÇALIŞACAK ELEKTRİKÇİLER ARANIYOR

ŞERİF-58

Paylaşımcı üye
alışveriş merkezlerinde mağaza dekorasyonu yapan işyerimize deneyimli elektrikçiler aranıyor. ÜÇEM ELEKTRİK ŞERİF YILDIZ [email protected].. 0541 259 49 00 dudullu - imes bölgesindeyiz

Arkadaşlar istanbul ümraniye-ataşehir-samandıra-dudullu bölgelerinde oturanlar tercihimizdir. Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kendine olmasada diğer elektrik mesleği ve çalışan kesimle bu şekilde bir bağlantı kurman doğru dürüst değil. ÖNCE HERKES İNSAN ...... Ben elektrikçi olmak -- bu işi yapmak vede devam etmek isteyenlerle çalışmak istiyorum. Ustaya 1 300.00 tl maaş veririm ama ustaya anlayana ......!!!

işyeri adı değişikliği olmuştur. eski ÜÇEM ELEKTRİK yeni STOR ELEKTRİK olmuştur. bütün diğer bilgiler aynıdır. isim benzerliği ve mahkeme kararı ile mcburi bir değişiklik olmuştur. Index of / [email protected] ve serifyıldı[email protected] iletişim ve e-mail adreslerimiz olarak değişmiştir. bilgilerinize

ben ızmır de yım ustam ıse ıhtıyacım var anlasırsak seve seve gelebılırım

Amcam Ünal Elektronik'te çalışmış, emekli elektrikçi, Maltepe'de oturuyor. İlgilenirseniz mesaj atın lütfen.

25-35 YAŞ arası evli ve sorumluluk sahibi elemanlara ihtiyaç var. fakat şu an eleman ihtiyacımız kalmamıştır. ilginize teşekkür ederim. STOR ELEKTRİK eski ÜÇEM ELEKTRİK

fakat şu an eleman ihtiyacımız kalmamıştır. ilginize teşekkür ederim. STOR ELEKTRİK eski ÜÇEM ELEKTRİK

Konu kontrolkalemi.com çöplüğüne taşınmıştır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri