Autocad Elektrik Projesinin Hata Kontrolü

Deep Below

Üye
Merhabalar,

Autocad ile çizilmiş (2d) ve tamamlanmış bir (fabrika) elektrik projesini kontrol edip (varsa) bu projedeki hataları bulabilmek için yönetmelikler dışında yardımcı olabilecek herhangi bir kaynak vb. var mıdır?

Son düzenleme:
Merhabalar,

Autocad ile çizilmiş ve tamamlanmış bir (fabrika) elektrik projesini kontrol edip (varsa) bu projedeki hataları bulabilmek için yardımcı olabilecek herhangi bir kaynak vb. var mıdır?
Soru pek anlaşılmıyor ama elektrik projesini elektrik mühendisi kontrol eder.. ve imzasını atar.

Autocad bir elektrik değil 2D çizim programı. Bu noktada kalkıp çizilmiş bir projede projeyi incelemesi mümkün değil. Ama bu kadar da kolaycılık beklentisine pes diyesim geliyor.
benim kafa o kadar çalışsa zaten mühendis olurdum. adı aklıma gelmiyor hani o programlar varya ondan zannettim. benim sahip olduğum makineler(kasa bilgisayar/laptoplar) öyle programları çalıştıramadığı için özellerini bilemiyorum.

benim kafa o kadar çalışsa zaten mühendis olurdum. adı aklıma gelmiyor hani o programlar varya ondan zannettim. benim sahip olduğum makineler(kasa bilgisayar/laptoplar) öyle programları çalıştıramadığı için özellerini bilemiyorum.
İnsanlar ve özellikle gençler çok kilolu olmaya başladı. Çok fazla oturuyoruz , çok fazla gayretsiz iş pesinde koşuyoruz, çok fazla internette boş işlerle vakit öldürüyoruz. Bu gidiş iyi değil.

İnsanlar ve özellikle gençler çok kilolu olmaya başladı. Çok fazla oturuyoruz , çok fazla gayretsiz iş pesinde koşuyoruz, çok fazla internette boş işlerle vakit öldürüyoruz. Bu gidiş iyi değil.
Umarım gençler arasından beni ayrıştırmışsındır abi :D

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri