ATV 312 İLERİ VE GERİ İKİ AYRI POTANSİYOMETRE

Peki Ustam bu ileri ve geri sabit hızlarını hangi parametreler ile veriyorsun.

Ben ileri giderken potans ile yönetiyorum sorun yok ancak geri giderken potans ile yönetmek değilde sabit olarak vereceğim bir hızda gitmesine çalışıyorum.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
sp2 değerine istediğiniz frekansı girin ps2 parametresinede LI2 atamasını yapın bir deneyin olması lazım şimdi ezbere yazıyorum yoksa daha acıklamalı yazarım musait olunca

sp2 değerine istediğiniz frekansı girin ps2 parametresinede LI2 atamasını yapın bir deneyin olması lazım şimdi ezbere yazıyorum yoksa daha acıklamalı yazarım musait olunca

SP2 Parametresini bulup 20 ye ayarladım ( Ayarladığım değeri pek önemsemedi ) ancak PS2 Diye bir parametre bulamadım ativarda.

SP2 Parametresini bulup 20 ye ayarladım ( Ayarladığım değeri pek önemsemedi ) ancak PS2 Diye bir parametre bulamadım ativarda.
SAYFA 181 DİĞER MODELLERDEDE AYNI PARAMETRENİN İÇİNDE PSS..

Ekli dosyalar

• ATV320_programming_manual_EN_NVE41295_01.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 7
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…