ATV 312 İLERİ VE GERİ İKİ AYRI POTANSİYOMETRE

Ikı ayrı yönteminiz var, 1. set-up menusunden ılerı ve gerı hızlarını sabıt hız olarak verırsınız, gerıde LI3 +24 arasını kontakla kapatırsın. Ilerıde ayrı, gerıde ayrı sabıt hızda döner. Operatör cok sık hızla oynamıyorsa, yanı devfamlı değişik hız oynanmıyorsa bunu kullanırsın, gerektiğinde yetkılı teknık eleman değiştirit, menuden. 2. Yok, dersen cıhazla oynanmasın o zaman ıkı ayrı pot. alaırsın. Orta uclarını bır rölenın kontaklarından gecirirsin, ileride kapalı, gerıde aık kontak üzerınden gecen pot.un orta ucunu aI1 e verırsın.Röle gerı hız için cektırecegın röleden ya paralel baglarsın, yada boş kontak varsa bir enversör kontagı kullanabılırsın.
Tercıhıne göre yardımcı olmaya calısayım. Sen, cıhaza ileri geri nasıl komanda edıyosun onu bildir.

Peki Ustam bu ileri ve geri sabit hızlarını hangi parametreler ile veriyorsun.

Ben ileri giderken potans ile yönetiyorum sorun yok ancak geri giderken potans ile yönetmek değilde sabit olarak vereceğim bir hızda gitmesine çalışıyorum.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Peki Ustam bu ileri ve geri sabit hızlarını hangi parametreler ile veriyorsun.

Ben ileri giderken potans ile yönetiyorum sorun yok ancak geri giderken potans ile yönetmek değilde sabit olarak vereceğim bir hızda gitmesine çalışıyorum.
sp2 değerine istediğiniz frekansı girin ps2 parametresinede LI2 atamasını yapın bir deneyin olması lazım şimdi ezbere yazıyorum yoksa daha acıklamalı yazarım musait olunca

sp2 değerine istediğiniz frekansı girin ps2 parametresinede LI2 atamasını yapın bir deneyin olması lazım şimdi ezbere yazıyorum yoksa daha acıklamalı yazarım musait olunca

SP2 Parametresini bulup 20 ye ayarladım ( Ayarladığım değeri pek önemsemedi ) ancak PS2 Diye bir parametre bulamadım ativarda.

SP2 Parametresini bulup 20 ye ayarladım ( Ayarladığım değeri pek önemsemedi ) ancak PS2 Diye bir parametre bulamadım ativarda.
SAYFA 181 DİĞER MODELLERDEDE AYNI PARAMETRENİN İÇİNDE PSS..

Ekli dosyalar

• ATV320_programming_manual_EN_NVE41295_01.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 7

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler